| anonim_4396 a întrebat:

Hello! Am nevoie de ajutorul vostrupuppy dog eyes. Vreau sa-i las baiatului de care imi place un bilet in banca.Imi dati niste idei despre ce as putea sa ii scriu? Nu vreau de genu:Te iubesc,imi place de tine, vrei sa ne intalnim pentru ca nu vreau sa ii spun inca ce simt pentru el..treptat treptatlaughingvreau sa vad cum reactioneazalaughingNiste idei plss:*raman datoare cu o funda la primul raspuns care ma ajuta cel mai mult:*:*

Răspuns Câştigător
| dana90 a răspuns:

Uita-te mai bine in jurul poate n-ai observat ceva (asta daca vrei sal ti pe jar)

| anonimgirl98 a răspuns (pentru dana90):

Multumesc,Dana! E cel mai bun raspuns!:*

3 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Buna! eu zic ca prin biletele poti sa scrii ceva placut si glumet. scrie-i " hey " ce zici de o plimabre in parc. ti ar face mare placere. sau spune-i ceva haios.o gluma. uitate la el. vorbeste cu el. intreaba-l ce mai face. sau spune-i daca te poate ajuta la o tema la materia care el se pricepe cel mai bine. succes

Răspuns utilizator avertizat