| Karinna1 a întrebat:

Hello! baiatu pe care il plac s-a despartit de prietena lui pana acum am tot asteptat pana se despart. ce sa fac acum > sambata are majubig grin ce sa-i zic? sambata trecuta m-a sunat eram la o proetena el era la un majorat si a venit la noi dupa ce s-a terminat maju (era cam ametit) ne-am uitat la un film eu m-am pus langa el si m-a luat in brate. se comparta ca si cum ar vrea sa fie cu mine... ziceti-mi ce sa fac? stii ft bine ca imi place de el am avut o discutie pe mess daca fata in fata niciodata.

Răspuns Câştigător
| andreea_9470 a răspuns:

Ehh.cine stie, poate ca s-a despartit de prietena lui pentru tine.nu stiu. dupa gesturile lui asa pare

eu zic sa cauti ocazia sa vorbesti cu el fata in fata
sigur te place si elwinking
cere-i sa fie direct si sincer cu tine si sa iti spuna daca te place sau nu.
daca da. puteti avea o relatie frumoasa:X

multa bafta:*