| Jorjelmanadefier a întrebat:

Hello, dacă am facut sex cu prietena mea și totuși am avut prezervativ, dar sa zic că poate s-a scurs pe lângă și după am scos-o și băgat-o înapoi în vagin, este posibilitate sa fi luat sperma pe el și sa rămână însărcinată?
Ea, la 5 sau 6 zile spune ca trebuie sa ii vina perioada, dacă ii vine înseamnă că nu este însărcinată, nu?

Răspuns Câştigător
| anonim2712 a răspuns:

Sansele de sarcina sunt mici, mai ales daca era cu o saptamana inainte de ciclu, acel interval de timp fiind considerat perioada infertila. Bineinteles, daca ii va veni ciclul, nu exista nicio sansa sa fie insarcinata. Sanatatehappy

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este la 5-6 zile de la venirea menstruatiei, sau pana la urmatoarea menstruatie mai are 5-6 zile?
Poti sa vorbesti mai clar?

| Jorjelmanadefier explică (pentru Violleta2022):

Mai are 5 6 zile pana apare următoarea menstruație

| Violleta2022 a răspuns (pentru Jorjelmanadefier):

In cazul acesta, fata nu mai era in perioada fertila, asadar nu are sanse sa fie insarcinata.