| Jessabell a întrebat:

Hello. DAU FUNDA!

Vorbesc de pe contul la o prietena! Ma numesc Dana si am 17 ani si sunt cu iubitul meu, el are 18 ani si sunt, de 1 an si 8 luni impreuna, el inainte a fost cu o fata care a iubito mult asa imi zice si are si un tatuaj cu numele ei in zona inimi si inca unu pe mana cu "CA" initialele lor si ea are la fel am vazut in pozele de pe facebook care le mai tin amandoi.

De fiecare data cand aude numele ei ii vine sa planga adica are lacrimi in ochii, si spune sa tac din gura pe un ton ma dur, si ma deranjeaza asta mult, dar nu intelege cand ii spun.
Acum sa zic o saptamana am fost intr-un mall cu el si am dat si peste fosta lui prietena, si cand a vazut-o mi-a dat drumu la mana si s-a dus la ea a luat-o in brate si a pupato pe obraz si ea a facut la fel, iar eu din nou m-am simtit foarte prost dupa ce-a plecat aia, era numai intr-un zambet si parca ii se luminase fata si ii sclipea ochii, ce inseamna asta?!

Prieteni lui m-au amenitat de nenumarate ori ca ma bate daca nu ma despart de el, ma injura, si el nu zice nimic dar cand aia intreaba despre fosta lui prietena ia foc, tipa, urla pe unu l-a luat de gat si a spus ca daca ii mai pronunta numele il calca in picioare, si cand de mine se ia cineva nici nu-i pasa, niciodata nu mi-a spus te iubesc, sau de fiecare data cand i-am facut un cadou il arunca sau imi spunea ca n-are nevoie de asa ceva, nici la ziua mea na venit.
Ma doare tare inima, m-am dus odata la el si in camera avea pe jumatate de perete poze cu ei doi cand am vazut mi-a cazut fata si am plecat si el nici nu a venit dupa mine.

Sau inca o chestie a spus ca nu se mai poate apropia de o alta fata in afara de ea ma refer la facut dragoste.

Eu il iubesc mai mult ca orice pe lume si ma doare cand face asta, credeti ca si el ma iubeste?!

6 răspunsuri:
| dia200 a răspuns:

Acuma scuza-ma ca iti zic da aici u esti problema. nu ai ce cautz langa un asemenea om. nu te poate iubi iatzi inima in dinti si dai papuci e clar ca asta asteapta el nu tine la tine nu stiu dc mai stai cu el

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Si totusi de ce v-ati despartit? pareti asa fericiti in poza

| corbulalbrosu a răspuns:

Dai pace draga mea, inima lui este deja ocupta de alta fata, trebuie sa intelegi asta, oricat ar fi de dureros pentru tine.

| MidnightR a răspuns:

Asta duce iubirea la rang de obsesie.Nu stiu ce sa spun.Cred ca inca are sentimente puternice pentru fata respectiva.In cazul de fata, s-ar putea sa stea cu tine doar ca sa o faca pe fata geloasa.Nu prea vad cum te-ar putea iubi cand face toate gesturile acestea si nici macar nu iti ia apararea.

| CaSiHai a răspuns:

Nu te iubeste

| Lia340 a răspuns:

Nu te iubeste, se vede de la o posta.Te foloseste ca sa o faca geloasa pe fosta, sau dintr-un motiv asemanator.Ar trebui sa te desparti tu prima de el ca sa iti recuperezi deminitatea pe care a calcat-o in picioare in ultimul timp, din cate se vede! El o iubeste groaznic pe cealalta... oricum o sa se desparta de tine.This is life!