| SoWhat_3024 a întrebat:

Hello.
Eu si baiatul pe care il plac vorbim zilnic pe mess, cateodata prin sms'uri si mentionez ca vorbim cam despre orice inseamna ca ma place si el?
Adica din ce imi mai povesteste el nu se poarta cu mine cum se poarta cu alte fete thinking
Help big grin
Si in caz ca ma place ar trebui sa fac eu primul pas?

Răspuns Câştigător
| Luiza_2688 a răspuns:

Ar putea insemna ca te place. Dar mai poate insemna si ca te considera o prietena foarte buna si are incredere in tine de aceea vorbeste cu tine despre orice. Cel mai bine ar fi sa astepti sa faca el primul pas(in caz ca te place) altfel prietenia dintre voi ar putea fi compromisa.Am trecut si eu prin astawinkingTi-o spun din proprie experienta

4 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Pe internet, poti fi doar prieten cu cineva, poata sa-ti placa cineva, dar pana la "placutul" la cere te referi tu, e cale lunga. Daca te placea si altfel, o facea el.

| Alina_9354 a răspuns:

Daca are o simpatie fata de tine, vb despre orice cu tine inseamna ca are incredere in tine si crede ca ai putea fi o amica buna! Daca iti place de el arata-i asta prin zambete jucause, pupaceli pe obraz de fiecare data cand il intalnesti si daca nu face el primul pas o sa incerci sa-i spui ca ai inceput sa tii la elwinking Bafta! Funda?big grin

| deeuh a răspuns:

Nu stiu poate... 1)daca el te intreaba buna, cf. 2)daca te intr mai multe lucruri sh nuh tuh pe el... foarte posibil. dap fa primul` paswinking asta zic eu. daca nu te place macar sa stii ca ai incercatwinking

sper ca te-am ajutat... ia id: crazy_anduu sa-mi spui daca a merswinking

| alecssya1ayss a răspuns:

Incearca sa-l eviti. daca pare interesat in continuare de prezenta ta.incearca sa stay prin preajma altor baieti sau chiar sa-l intrebi ce baiat ti s`ar potrivi.incearca sa bati apropouri ca baiatul acela e chiar el. daca pare gelos spune`i direct in fata ce simti pentru el