| BlackScribble a întrebat:

Hello! Ieri am avut un concurs de dans.La inceputul concursului a zis ca voturile se vor lua si in functie de aplauze.Fostul meu prieten era acolo cu noua lui prietena. Din toate echipele, numai echipa mea a aplaudat-o.Cand dansa o echipa, ne uitam unul la celalalt, eu am inceput sa rad, apoi a inceput si el.Stiam ca el danseaza drum and bass si si eu dansez. Dupa ce au dansat toate echipele ne-a lasat muzica si ei au hotarat cine sa castige.La un momentdat am inceput sa dansez dum and bass. M-am uitat la el si el se uita in ochii mei, zambea si facuse ochii mici(el normal ii are mari si albastrii), iar iubita lui se uita urat la mine si imediat cum a vazut ca incepe sa-mi zambeasca l-a luat de mana si au plecat.
Azi la scoala asteptam amandoi pe hol sa ne vina profesorii. A venit o doamna si i-a zis lui sa intre in clasa, dar el a intrat, apoi a deschis usa un pic(nu mult...doar cat sa aiba el loc)si statea si imi zambea prin usa.
Cand a venit profesorul, el s-a invoit sa mearga la baie.Cand a venit de la baie a mai stat putin si s-a uitat la mine, apoi a intrat.
Ce credeti? El are prietenalaughingda totusi s-au intamplat lucrurile astea.

2 răspunsuri:
| Maria_7883 a răspuns:

Uite,parerea mea este ca el inca te mia iubeste. Aveti foarte multe lucruri in comun, el iti zambeste tu la fel.Din descriierile tale mi se pare ca va potiriviti.Eu zic sa va rezolvati problemele, sau cauza din pricina careia v-ati certat si sa fiti din nou impreuna.Succes!

| BlackScribble explică:

Dar el are prietena acum... sad