| SanDARA22 a întrebat:

Hei, e un baiat care il plac de ceva vreme. Spre norocul meu e in clasa cu mine si uneori ma uit la el uneori se mentine contactul vizual alteori lasa capul in jos isi da ochii peste cap sau se preface ca face alceva, si astazi m-am intors si el se uita la mine zambea m`am uitat la el si. apoi am intors capul el iar se uita la mine si imi zambea, alteori ma ajuta. cand duc un scaun o geanta sau o banca imi spune sa il las pe el. eram odata cu banca o duceam la alta clasa si ma oprit sa o duca el, si altadata am lasat`o putin jos sa imi trag bluza si el a venit la mine fara nici o expresie. si mi-a luat banca fara sa zic nimic nu stiu ce sa cred, oare ii par doar o prietena buna sau mai mult?

2 răspunsuri:
| inger02 a răspuns:

Eu cred ca baiatul asta te place. cred ca ai e teama sa nul refuzi si isi demonstreaza iubirea simpatia prin gesturi politicoase si frumoase. eu zic sa discuti cu el sa al intrebi de ce face aceste lucruri si daca te place. asa puteti forma o prietenie poate si mai mult...

| Dimineata a răspuns:

Dupa parerea mea ii pari mai multe decat o prietena buna, sti si tu dupa comprtamentul lui daca te place sau nu, si eu cred ca el a observat ca si tu il placi vazand ca te uitai la el.