| ralucaella28 a întrebat:

Hello! iubitul meu se intoarce in tara dupa ce a fost plecat 2 luni, as vrea sa ma ajutati cu niste idei, cum as putea sa-l primesc acasa, o mica surpriza, dar fara idei stupide va rog.

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna. Cred ca patul este cea mai buna optiune dupa doua luni de stat cuminte.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Baga-ti un morcov in c*r si asteapta-l goala in pat. O sa fie surprins

| ShizAnime a răspuns:

Petale de trandafir pe pat, sampanie, un cosum sexy pentru tine si, daca stie unde stai, si stii sigur ca v.a veni acolo nu.l astepta la aeroport sau acolo de unde vine. Lasa.l sa creada ca nu.ti pasa. Apoi surprinde.l. ^^ Daca vrei sa fii "cuminte" asteapta.l la locul unde vine [aeroport. etc.] cu o pancarda pe care scrie numele lui si niste inimioare