| Winners10 a întrebat:

Hello. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o "problema"? Vreau sa trimit unei fete un buchet de flori (trandafiri) si vreau sa atasez si un biletel. Numai ca nu prea am idei ce sa scriu in biletel.
Mentionez ca nu ne cunoastem, dar asta am in intentie: sa o cunosc pe fata respectiva si daca totul merge bine imi doresc si o relatie cu ea.
Deci... ce sa scriu in biletel?

P.S: Fara comentarii rautacioase, sau doar ca sa te afli in treaba

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De unde ești?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Vreau să te întâlnesc. Să ne cunoaștem.

| LoveSleep a răspuns:

Nu-i trimite flori si nu-i scrie niciun biletel, daca mai vrei sa ai vreo sansa sa o cunosti.
Mergi la ea si invit-o sa iesiti.
Sau scrie-i pe Facebook.

| Ionelymary a răspuns:

Scrie-i ceva din suflet. Ceva ce îți vine să îi scrii natural, din inimă.

| StoenescuIonel a răspuns:

In mod normal ar trebui sa scrii ce stimti, un text preluat standard se cunoaste si va face impresie proasta...

| CatalinCodru a răspuns:

Eu te sfatuiesc prima data sa-i scrii pe o retea de socializare, sa va imprieteniti, iar pe parcurs, sa vezi daca fata iti corespunde "standardelor" tale, atunci sa-i faci acest gest minunat

| Anonymus88 a răspuns:

Si eu vreau sa fac accelasi lucru, iti dau un sfat scrie ce simti pentru ea, fii putin romantic ca o sa aprecieze cu siguranta! mult noroc!