| XxBlueRosexX a întrebat:

Hello...stiu ca este posibil sa vina ciclul peste sarcina dar pana la cate luni?

Răspuns Câştigător
| stejara2 a răspuns:

Pana in trei luni, dar aceste sarcini prezinta uin risc mare de avort spontan, deci va trebui supraveghere medicala permanenta, eu una am pierdut o sarcina de genul..si asta fiindca am zis ca nu voi pati nimic si am amanat controlul, de atunci sfatuiesc pe oricine sa mearga la control, sa nu fie capoase ca mine!

4 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Da, am auzit cazuri, insa din pacate nu stiu exact pana in ce luna.

| luiza a răspuns:

Sunt putine cazurile dar da poate sa vina pana la 4-4, 5 luni.

| ananyyo a răspuns:

Pana pe la 4 luni, am o cumnata care daca nu-si facea test nu stia ca este, acum are 14 saptamani, deci, da este posibil