| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU..Am o intrebare mai serioasa.Si rog pe cei care o citesc sa nu rada,daca au chef sa rada sau sa isi bata joc, sa schimbe intrebarea.
Ok, sa incepem.Nu ma prezint cu nume,doar cu varsta ca sa zic, sunt fata, am 14 ani,si stiti voi,incep sa apara pasiunile pentru anumite lucruri,fiinte,PERSOANE, etc...
De mica, imi place sa fiu baiat.De mica imi doresc sa fiu baiat,nu stiu de ce,ma simt pur si simplu un suflet de baiat,intr-un trup de fata,ma imbrac si ma port ca unul,nu ma atrag absolut deloc baietii,desi alte fete rosesc daca vad un baiat cu patratele sau frumos sau cum l-o mai considera ele,eu ii dezgust,dar in schimb fetele...
DA,imi plac.
De aproape un an am cunoscut o fata... Ochi albastrii,blonda,o da.
Dar nu de asta ma atrage atat de tare.
Are ceva ce nu au toate fetele,chiar daca mi-au mai placut de multe(nu le-am spus nimic niciodata)
Nu stiu,pur si simplu,e unica,e speciala.(momentan suntem cele mai bune prietene)
Cand ma uit la ea,sa vad raiul,e putin spus.
Si mai ales,cum ma priveste si ea, nu stiu, parca suntem "suflete pereche".
Dar problema e ca nu stiu daca si ea simte la fel..Nu vreau sa stric nici un strop din prietenia asta,pentru ca merge foarte bine.
Si ea imi arata ca ma place*ZIC EU*...
Se uita la mine,exact cum ma uit eu la ea,cu pasiune,cu multe.*ZIC EU*
Daca vorbesc cu altcineva in afara de ea,se supara(mbineinteles, si eu la fel ) laughing
Din ce am vazut eu, nu prea ii plac nici ei baietii.Momentan nu ii place de niciunul...Si nici ca i-a placut.
Nu stiu ce sa fac...Mi-as da fiecare secunda/minut/ora/saptamana/zi/luna/an pentru a petrece cu ea...
Pur si simplu ma atrage
Cand o vad ma abtin sa nu ma uit LUNG si frumos la ea.
Mi-e frica, sa nu ii stric viata, ceva..Eu sunt sigura de drumul asta...
Nu imi ziceti de vorbe cu parintii pentru ca nici nu vreau sa aud, parintii mei sunt cam severi si niciunul dintre ei nu ma intelege si nu ma ajuta...
Ce as putea sa fac cu fata aceasta? Imi este cam frica sad
Multumesc ca ati citit happy

8 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Habar nu am, dar m-ai excitat enorm cu povestea ta de dragoste.

| SkyPilot a răspuns:

Apropie-te de ea ca amica. Veti putea vorbi mai deschis si ii vei putea pune intrebari din care sa poti deduce daca poti avea cu ea genul de relatie pe care ti-l doresti.

| Dismally a răspuns:

Ia-o si tu incet, vezi mai intai ce simte ea, ce anume isi doreste si pe urma daca este cazul poti sa ii spui happy

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Linge-i moaca pana accepta sa fie cu tine. laughing

| PcLover a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Parca zisesem sa ocolesti daca nu esti serios happy

Răspuns utilizator avertizat
| Sofiii2311 a răspuns:

Intreab.o ce parere are despre relatia intre doua fete. Spune-i ca ti.ar placea sa incrrci primul sarut si nu sti cun se face si vrei sa incerci cu ea. Eu am incercat sa ma sarut cu o fata si e excitant am ajuns sa facem si un fel de sex dar e mai placut cu un baiat te exciti mai tare