| deiu04tza a întrebat:

Hello TPU. Am o problemuta, am facut dragoste cu prietenul meu de doua ori in dupa amiaza asta. A ejaculat in primul prezervativ, s-a dus s-a spalat pe maini si pe penis si dupa 5 minute cand si'a pus al doile prezervativ si am inceput contactul sexual a mai curs putina sperma si dupa circa 2 minute s-a rupt prezervativul in mine, este posibil sa raman gravida?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e posibil. Luni dimineata la prima ora trebuie sa mergi la ginecolog sa vezi ce ai de facut (daca trebuie si poti sa iei pilula de a doua zi).

| Papusik a răspuns:

Daca tu erai in perioada de fertilitate [14 zile de la ultima zi de mestruatie ] posibil sa ramai insarcinata.

| Ingerash a răspuns:

Se poate

| dariaelena a răspuns:

Orice e posibil, mai bine nu mai sta pe ganduri si ia repede pastila de a2a zibig grin

| GabyTzu_1295 a răspuns:

Ups... nasol...cine stie, pastilutza de a 2-a zi urgent!

| Axente_Gabriela_1997 a răspuns:

Da e foarte posibil sa ramai insarcinata!