| anonim_4396 a întrebat:

Hello, TPU! I-am zis unui baiaT pe ask,, buna! ce mai faci? happy’’ (il plac putin de tot) si el a zis,, ne cunoastem?’’, nu cred ca m-a recunoscut. i-am zis de unse il cunosc si de 4 zile u mi-a raspuns. asta ce inseamna?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca nu isi aminteste, poate ca amintirea este neplacuta, poate ca pur si simplu nu a mai intrat pe net de 4 zile.

| eviltwinnn a răspuns:

Baiatu nu te cunoaste si nu a mai intrat pe acel site de 4 zile, nu e evident?

| Hng123 a răspuns:

E mai bine sa vorbesti cu el pe privat altfel o sa creada ca esti o fana infocata si nu va fi prea interesat de tine. Succes.

| Waffen18 a răspuns:

Eu zic sa nu-i mai pui intrebari pe ask... vine in dezavantajul tau pentru ca acolo vede toata lumea ce vorbeste el cu tine si comportamentul lui o sa fie diferit fata de cel in privat. Eu zic sa incepi sa vorbesti cu el ( privat ) sa vezi ce iese