| anonim_4396 a întrebat:

Hello, TPU! I-am zis unui baiaT pe ask,, buna! ce mai faci? happy’’ (il plac putin de tot) si el a zis,, ne cunoastem?’’, nu cred ca m-a recunoscut. i-am zis de unde il cunosc si de 4 zile u mi-a raspuns. credeti ca am facut o greseala ca l-am intrebat? ( la altii le-a raspuns in timpul asta) FUNDA!

9 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Ce prostie e şi ask-ul ăsta.

Nu-i văd rostul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am inceput sa imbatranesc, mi se pare ca aceeasi intrebate apare de mai multe ori!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai procedat gresit ca i-ai spus ca al placi, pentru ca nu stiai ceva, unii baieti au prietene si mai sta si ele, pe conturile iubitilor pe facebook, pe ask etc.

Ori, mesaje gen: im placi la nebunie, primesc baietii des, si cum ce-i prea mult strica, o fi crezand ca esti doar o alta victima care crede ca se joaca cu viata si iubirea, dar viata se joaca cu toti.

O chestie copilareasca care probabil te macina, nu-i iubire prea mare, mai cauta!

| AnaAna23 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu i-am zis ca-l plac! am scris doar aici!

| gingergirl1 a răspuns:

In primul rand daca i-ai dat cu ANONIM, logic ca nu stia cine esti laughing Daca nu... poate chiar nu te cunoaste....nu stiu laughing

| AnaAna23 a răspuns (pentru gingergirl1):

Nu i-am dat cu anonim si i-am zis de unde il cunosc!

| stark47 a răspuns:

Poate chiar nu te recunoaste si nu stie de unde sa te ia.
acelasi lucru fac si eu cu persoane care se baga in felu asta in seama, daca vad ca debiteaza pe ceva ce nu ma intereseaza, mai ales ca nu o cunosc nu o bag in seama...asigurate ca stie cu cine vorbeste

| ElectronicPieces a răspuns:

Am văzut întrebarea asta de cel puțin 20 de ori...

| alexandrafocus a răspuns:

Cred ca vrea sa te tina in suspans...si mai cred ca e genu de baiat care asteapta ca o fata sa faca primul pas...Mai bine lasa-l pe el sa vina la tine!