| AnaAna23 a întrebat:

Hello, TPU! I-am zis unui baiaT pe ask,, buna! ce mai faci? happy’’ (il plac putin de tot) si el a zis,, ne cunoastem?’’, nu cred ca m-a recunoscut. Ce ziceti sa-I zic ne unde il cunosc? L-am vazut doar o data la o perecere si e mai mare cu 4 ani. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Daca zici ca iti place de el. vorbeste cu el.Dar nu pe ask, el de unde sa stie cine esti.Baga-te in seama cu el, spune-i ca l-ai vazut la o petrecere si de aici mai dezvolti si tu subiecte de discutie si vezi cum merge.Baftahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Nu i-am scris cu anonim tongue

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Foarte bine atunci.Mai vorbeste cu el si vezi cum merge.(sa-mi zici cum a iesitwinking

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Nu mi-a raspuns de 4 zile. asta ce inseamna?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Hmmm...pai iti dai seama ca nu e prea grozav.I-ai scris pe facebook si nu ti-a raspuns deloc? sau i-ai lasat mesaj? oricum daca vrea sa vorbeasca cu tine o va face. Daca nu..nu.Oricum o scoti la capat intr-un fel...vezi si tu daca mai zice ceva.Mai sunt milioane de baieti care asteapta o fata ca tine deci nu-i problema daca nu merge cu baiatul astawinking Ai grijahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Merci

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Ce crezi c-am facut o greseala ca l-am intrebat?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Dar ce l-ai intrebat? concret.Nu cred ca ai facut o greseala...dar depinde ce ai intrebat. Dupa ce imi spui ce i-ai zis am sa iti spun si parerea meahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

,,Buna! Ce mai faci? "(fara anonim), el a zis, Ne cunoastem?''.Eu: Da, ( i-am zis de unde il cunosc si mi-am cerut scuze ca nu m-am prezenatat), dedesuptului unde i-am scris de unde il cunosc i-am zis si,, Cf?''...
ATat!

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Ok...am inteles.Stiu ca nu e prea grozav sa auzi asta, dar felul in care ti-a raspuns si faptul ca dupa nici nu ti-a mai raspuns nu e un semn prea bun.Adica nu e prea dragut ce a facut. Daca voia sa vorbeasca cu tine o facea.Deci nu stiu daca e interensat de tine. Oricum nu cred ca mai are rost sa vorbesti cu el, din moment ce te-a evitat.Dar daca iti place mult de el mai poti incerca sa-l bagi in seama. Faci cum crezi ca e mai bine.Ideea e sa stai linistita.Fi fericita si bucura-te de tot ce ai si nu avea griji.Ti-am zis, sunt milioane de baieti in lumea asta care asteapta o fata ca tine, deci e ok.Ai grija de tine si ai mare, mare, mare grija de cine te atasezi, pentru ca nu are rost sa suferi.Numai bine!happy (si daca mai ai vreo problema sau cv imi zici)

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Merci mult
o las asa cum a cazut, mai vrea sa-mi zica ceva bine, nu iarasi bine...

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Sincer mai bine nu-i mai zecem...
happy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Eu i-am zis la final,, scuze ca nu m-am prezenta!''. crezi ca s-a inteles intr-un mos ironic?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

S-a inteles ce trebuia sa se inteleaga.E bine ca i-ai zis ce i-ai zis. Daca nu incercai iti spuneai ca de ce nu ai facut-o.Deci e bine ce ai facut, doar ca uneori se intampla sa nu mearga.Ce sa faci... uneori e bine alteori nu. Daca iti mai zice el ceva ok daca nu iarasi bine.Ti-am zis tu ai procedat cum trebuie asa ca stai linistitawinking.Si o sa gasesti si baiatul de care ai nevoie si care te merita, o sa vezi.In rest ai grija de tinehappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Dar de ce crezi ca nu mi-a raspuns?
P.S. mERSI PT SFATURI

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Nu iti pot zice un motiv sigur. Oricum ti-am zis ca nu a fost prea frumos ce a facut...adica putea sa iti zica ceva ca nu-l durea mana, dar ma rog.Probabil e prea ''ocupat''.Pur si simplu nu a vrut sa-ti spuna nimic, desi nu imi dau seama de ce.Lasa-l,nu are rost sa stai suparata sau dezamagita pentru toti fraierii.Vezi-ti de viata ta si cum am mai spus. Sunt milioane de baieti pe lumea asta care asteapta o fata ca tine deci stai fara grijahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Cand m-am intalnit cu el s-a purtat suupeeer, dar era putin timid...
Nu stiu care ar putea fi cauza...
Ce zici?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Zici ca era un pic timid cand v-ati vazut la petrecere?
. Daca era timid, e un semn bun.Adica si eu cand sunt in preajma unei fete pe care o plac sau asa, devin un pic mai timid.Chiar nu stiu ce sa zic, mai da-mi detalii daca mai ai ca sa inteleg mai bine.Adica nu inteleg de ce nu ti-a raspuns.Pai...atunci mai incearca o data cand il vezi online si da-i un mesaj. Spune-i si tu buna sau ceva de genul si vezi cum merge.Mai da-i o sansa sa zic asahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Deci, acest baiat e mai mare cu 4 ani. La petrecere era timid, dar a vb putin cu mine si m-a pupat la vedere si la plecare. A fost si f amabil. Si cam atat.
Care este parerea ta?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Hmmm...pai.E bine ca a fost amabil, e bine intr-un fel si ca a fost timid, e bine si ca te-a pupat la plecare.Dar asta inca nu inseamna mare lucru.Deci ti-am zis mai incearca odata sa il bagi in seama, pentru ca vad ca te tot gandesti la el.Asa ca mai incearca o datahappy Fiind mai mare si cu 4 ani...e o foarte mica problema, dar nu cine stie ce.Tu cati ani ai?

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Crede-ma nu mai vreau sa incerc... O sa ma intalnesc cu el prin septembrie si noiembrie la alte petreceri...
Cum crezi ca ar fi bine sa ma comport atunci?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Ok.dar de ce sa astepti pana in semptembri la alte petreceri, poate nici nu mai traim pana atuncilaughing Adica ar fi bine sa termini acum sa zic asa.Mai dai un mesaj daca vrei si aia e, daca raspunde bine daca nu sa fie sanatos.Iar daca te mai vezi cu el la o petrecere sau ceva de genul pur si simplu baga-l in seama un pic mai mult(dar nu exagera). Daca zici ca era un pic timid atunci trebuie sa il tragi tu un pic de limba.Ti-am zis si eu sunt mai timid si pana sa imi dau drumul la gura sa zic asa, persoana respectiva trebuie sa vorbeasca mai mult cu mine.Deci doar vorbeste cu el zambeste-i si comportate draguthappyAsa cum ar trebui sa faca o fata.Si o sa vezi daca se simte bine sau rusinat sau nu vrea sa mai vorbeasca.O sa iti dai seama dupa reactia lui daca ii esti simpatica sau nu.In rest ...numai bine!happy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Mersi mult!
Daca mai e ceva, apelez la tine!

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

P.s. si eu sunt cam timida. happy

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Nu ai pentru cehappy Oricand ai nevoie imi poti spune orice si am sa incerc sa te ajut cu placerehappy

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

happy Nu-i nimic, mie chiar mi se pare dragut la o fata sa fie un pic timida, ii da un aer de inocenta.Ca de panarame cu tupeu e plina lumea.Asa ca esti foarte bine exact asa cum esti, crede-ma.Doar fii mereu tu si ai sa atragi in jurul tau persoanele de care ai nevoie.Viseaza mereu la ce e mai frumos si crede ca meriti ce e mai bun pentru ca asa este.Si nu iti face griji, o sa gasesti si baiatul de care sa ai nevoie si care sa te aprecieze la adevarata ta valoarehappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

O sa incerc sa nu ma mai gandesc, o sa astept noiembrie (petrecerea) si atunci voi mai vorbi cu el...

| AnaAna23 explică (pentru AnaAna23):

Eu cam regret ca i-am zis, regret fiindca nu mi-a raspuns si am ramas dezamagita...
Ce zici sa numai regret asa de tare? (scuze ca sunt asa de insistenta, dar vreau sa stiu si parerea altora happy )

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Eu cam regret ca i-am zis, regret fiindca nu mi-a raspuns si am ramas dezamagita...
Ce zici sa numai regret asa de tare? (scuze ca sunt asa de insistenta, dar vreau sa stiu si parerea altora, cum ai fi tu
) happy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Uite...eru cam regret ca i-am zis, deoarece nu mi-a arspus si am ramas putin de zamagita, motivul nu-l stiu dar...
Ce zici, sa nu mai regret asa de muult?(scuze ca insist, dar vreau sa stiu si parerea altora, cum ar fi parerea ta! )

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Din greseala am scris de doua ori
SCUZE.DAR TER OG RASPUNDE-MI!

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Nu ai de ce sa regreti nimic.Ai facut ce trebuia, ai facut ce ai simtit si asta e bine.Stiu si inteleg ca esti dezamagita dar nu e mare lucru de facut.Si eu am fost si sunt in aceeasi situatie, chiar mai nasoala si singurul lucru pe care il poti face e sa astepti sa treaca timpul si sa faci ceea ce iti place si te linisteste.Eu de exemplu cat am fost suparat am iesit mai mult pe afara, am ascultat melodii frumoase care ma linistesc si cel mai mult m-a ajutat sa stau singur o vreme si sa ma gandesc.Mai ieseam noaptea pe afara singur, ma plimbam si ma gandeam si m-a ajutat mult chestia asta. Oricum la tine inca nu e o problema asa grava deci e cat de cat bine.Dar intelege ca nu ai ce sa regreti, chiar nu ai.Deci stai linistita, bucura-te si zambeste big grin or sa treaca toate si o sa ai parte de ceva frumos in curand, deci capul sushappy Iar despre treaba cu ''insistenta'' nu iti face griji, te inteleg si stiu in ce situatie esti.Asa ca stai fara griji happy

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Nu-i nimichappy...stiu ca am zis asta de multe ori si nu imi place sa ma repet.Dar doar asteapta sa mai treaca timpul, fa ceea ce iti place si in rest stai linistita si cel mai important nu te mai ingrijora.O sa fie bine orice ar fi crede-ma cand iti spun asta.Imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult, dar doar ai putina incredere in ce iti spun si iti garantez ca va fi binehappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Multumesc!
Ce intrebari zici sa-i pun cu anonim pe ask?, de unde sa aflu ceva, dar subtil. Daca ai idei te rog spune-mi!

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

laughing Dar vad ca iti place chiar mult baiatul asta.Uite...chestia e ca nu prea merge sa faci nimic pe ask.Il poti intreba cum ar vrea sa fie fata ideala pentru el sau ceva de gen, dar asa nu rezolvi nimic. Intelege-ma ca trebuie sa vorbesti cu el, sa stie cine esti si sa rezolvati odata toata chestia.Esti o fata buna si meriti ce e mai bun.Dar asa nu rezolvi nimic.Crede-ma cand iti spun asta, pentru ca iti spun din ce am trait eu si alte persoane.Stiu ca ti se pare complicat si ca te deranjeaza ceea ce iti spun si ceea ce ti se intampla.Dar nu ai ce face.Ti-am zis, mai baga-l in seama pe fb dar sa stie cine esti, iar daca nu iti raspunde nici de data asta, lasa-l.Nu are rost sa suferi din cauza unui tip pe care nici nu il cunosti.Stiu cum e sa te indragostesti si sa nu mai sti ce sa faci ca sa atragi atentia persoanei respective,dar nu poti forta lucrurile. Daca tu i-ai trimis mesaje si l-ai bagat in seama de mai multe ori,iar el nimic,atunci lasa-l. Daca te mai baga in seama,atunci bine,vorbeste cu el si astea. Daca il vezi la o petrecere sau ceva,vorbeste cu el si vezi cum reactioneaza.Dar daca daca nu vine si de la el, nu ai ce face.Ti-am zis ca nu are rost sa suferi din cauza asta, iti spun din experienta si nu vreau sa faci aceeasi greseala ca mine.E mai usor sa treci peste acum, decat sa fi dezamagita mai incolo, crede-mahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Dar tu ce ai patit?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Nu vreau sa vorbesc prea mult despre asta pentru ca totusi nu ne cunoastem...ideea e ca m-am indragostit foarte tare, cum nu am mai facut-o, de o fata care am crezut ca este tot ceea ce am nevoie.Eram cel mai fericit si voiam ca si ea sa fie, voiam doar sa am grija de ea si sa o iubesc.Totul mergea perfect, vorbeam ore intregi si ne spuneam lucruri minunate.I-am spus tot ce i-am spus din inima.Am fost sincer cu ea si chiar am tinut enorm la ea.Mai pe scurt,ea a avut niste probleme foarte grave,am incercat sa ii fiu alaturi mereu dar ea a ales sa ma lase balta,sa isi bata joc de ceea ce simteam si sa nu mai vrea sa vorbeasca cu mine indiferent cat o cautam. Oricum, ti-am zis. Stiu cum e sa fi disperat(nu zic ca esti si tu, iti spun doar ca stiu cum e si ca nu trebuie sa ajungi si tu asa), stiu cum e sa nu sti ce sa mai faci ca sa vorbesti cu persoana respectiva, stiu cum e sa treci prin multe altele.Am rectionat cum nu se mai putea mai prost la ceea ce mi s-a intamplat, am platit scump si era sa platesc si mai scump.Ma rog, ideea e ca nu vreau sa treci printr-o chestie asemanatoare.Dar ti-am zis, la tine inca e mai usor de rezolvat, asa ca mai bine incerci sa o rezolvi acum.Ori mai vorbesti cu el pe fb, dar nu pe ask, ori uiti de el.Decat sa stai sa te gandesti mereu la el,sa nu mai sti ce sa faci si sa suferi,mai bine termini acum.E mai usor sa suferi un pic acum decat sa suferi mai mult mai incolo,am mai zis asta.Pur si simplu mai incearca sa vorbesti odata cu el pe fb,cand il prinzi online. Spune-i buna ce mai faci si dupa dezvolti usor,usor. Daca merge bine, atunci e minunat, iar daca nu merge bine sau nu iti raspunde, lasa-l balta. Timpul o sa le rezolve pe toate indiferent ce s-ar intampla.Ti-am zis nici nu stiu prea multe de baiatu asta si imi pare rau ca nu te pot ajuta cu mai mult.Dar cel mai important este sa nu te atasezi de el, nu face greaseala asta de copii pe care am facut-o si eu.Nu uita ca nu poti cunoaste un om in cateva zile, saptamani sau chiar luni, asa ca ai mare, mare grija de cine te atasezi si in fata cui te deschizi.Tu pari o fata buna si de treaba, ceea ce e minunat.Asa ca e pacat sa iti strici sufletul pentru un necunoscut.Stiu ca nu suna prea grozav, dar asa e cel mai bine.Fi mai detasata de el, daca e mai vorbesti cu el pe fb sau la o petrecere, daca nu mai auzi de el iarasi bine.Fi detasata,nu te consuma ca nu are rost.Fa ceea ce te face fericita,ce te linisteste, iesi afara, fa plimbari lungi, pur si simplu fa ce iti place si ai sa vezi ca o sa de detasezi usor, usor.Nici mie cand imi spunea prietenii ''ba nu mai fi prost, las-o balta ca isi bate joc de tine'', stiam ca au dreptate dar tot cum stiam eu faceam. Daca ii ascultam de la inceput nu mai treceam prin ce am trecut. Oricum tot raul spre bine cred.Ai grija de tinehappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Mersi foarte mult...
problema eca nu-l am la prieteni pe facebook! i-am dat prima data urmareste si atat (si cateva like-uri). singura varianta a mea mai era sa-i zic pe ask..am facut-o.
ce parere ai?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Pai si nu poti sa ii lasi nici un mesaj? ...pe ask nu ai ce face.Cum sa aiba incredere in cineva de pe ask, sa fim realisti.Dai o cerere de prietenie si trimite-i un mesaj.Nu cred ca ai cum sa nu ii lasi macar un mesaj sau ceva gen.

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Pe facebook nu exista optiunea ADAUGA PRIETEN, iAR MESAJ AM INCERCAT SA-I TRIMIT, DAR NU A MERS, NU E DE LA MINE, CI DE LA EL PROBLEMA CU SETARILE ...Si doar pe ask am putut sa-i zic...
acum intelegi? happy

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Am inteles.Ai 3 optiuni atunci.Ori ii spui pe ask ca il cunosti, ca ti se pare un baiat dragut sau ceva de genul si ii dai facebookul tau si ii zici ca vrei sa mai vorbiti(sau ceva de genul).Ori vorbesti cu cineva care il cunoaste si ii spui ca vrei sa iei legatura cu el sau ca ai vrea sa vorbesti cu el.Ori uiti de el, iti iei gandul iar in timp o sa uiti de el. Poate va mai intalniti pe undeva sau asa.Tu faci cum crezi si cum doresti.Cel mai important e sa faci cum simti. Oricum orice ai alege sa faci o sa fie binehappy asa ca stai linistita si nu iti face grijihappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Ok. Eu cand merg la bunica si matusa mea (tot in Bucuresti), ma intalnersc mereu cu unchiul lui ..sta pe aceeasi starda.
Aceasta er fi persoana cea mai cunoscuta.
Eu nu i-as zice nimic (el mai vb despre acest baiat), dar care-i parerea ta?

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Pfoa...nu pot sa cred, cate esti dispusa sa facihappyMai voiam sa zic ceva dar lasa... Oricum daca zici ca e singura persoana de legatura, atunci vorbeste cu unchiul lui.Te duci la el, spui cateva formalitati si dupa il intrebi ce mai face baiatul asta.Si usor usor ii poti spune ca l-ai vazut la o petrece si chiar ti se pare un baiat dragut si de treaba.Dar ca sa fii mai sigura, poate mai gasesti pe cineva din anturajul lui, sau cineva tot de la petrecere care mai vorbeste cu el.O sa gasesti tu pe cineva caruia sa ii spui.O sa fie incantat sa auda ca intrebi de el sau ca il cauti(eu as fi). Ideea e ca in perioada imediat apropiata o sa dai de el sau o sa auda ca l-ai cautat sau asa si o sa afli si ce zice el de tine sau despre treaba asta.Adica o sa se rezolva in curand, asta-i-i sigur happy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Mersi. Si unchiul lui a fost la petrecere happy

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Cu atat mai mult. Vorbesti cu el bunaziua, buna ziua nu stiu ce.Ce mai face cutarica si dupa ii zici ca l-ai mai vazut la o petrecere si ca ti se pare dragut si un baiat cuminte sau nu stiu cum.Te descurci tu ca esti fata desteapta. Oricum ti-am zis ca daca iei legatura cu cineva toata treaba se va rezolva in curand, asa ca stai linistitahappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

OK.
Dar daca el a banuit ca il plac atunci cand i-am zis pe ask. crying Mie nu prea imi convine sa stie... (Adica eu il plac, dar nu sunt chiar disperata dupa el!)

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Ok. Dar daca el a banuit ca il plac atunci cand i-am scris pe ask?! crying
Mie nu prea imi convine sa stie...(Il palc, dar nu sunt chiar disperata dupa el )

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Daca am scris de doua ori SCUZE, dar am crezut ca nu s-a postat.

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

happy Nu-i nimic daca ai scris de 2 ori.Bun...pai tu pe ask i-ai zis cine esti? Nu cred.Adica i-ai lasat mai multe mesaje sau ceva? De unde sa stie el cine esti? Si oricum la un moment dat o sa afle ca il placi, asta si ne tot chinuim sa facem de faptlaughing

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Deci uite cum a fost: Eu i-am zis prima data pe ask FARA ANONIM ''Buna! Ce mai faci? happy '', El mi-a zis:''Ne cunoastem?''(cred ca nu m-a recunoscut din poza sau nu stiu, dar de la petrecere trecusera vreo 3 saptamani ) Eu am zis: ''Buna! Da, ne cunoastem. Sunt.(si i-am zis de unde il cunosc). Scuze ca nu m-am prezentat! Cf? ''
Apoi n-a mai zis nimic.
Si crezi ca este vreo problema ca-i mai mare cu 4 ani? (eu sunt a6-a si el a10-a )

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Off...pai ti-am zis, tu ai procedat cum trebuie. Daca nu a venit si de la el e treaba lui.Iar chestia cu varsta sa stii ca e o problema destul de mare. Daca el avea 20 sa zicem si tu 16 cu chin cu vai mai mergea.Dar daca esti in a 6-a esti destul de mica.La varsta ta copiii nu sunt destul de maturi incat sa aiba o relatie serioasa cu cineva mai mare.Uni nici de varsta mea nu sunt in stare de o realtie.Si eu sunt tot a 10-a si mi-ar fi destul de greu sa fiu cu o fata din a 6-a. Poate doar daca ar fi dragoste adevarata si iubire.Dar asa in rest nu prea merge.La varsta voastra diferenta de 4 ani e cam mare.Cum ar fi sa fi tu cu unu din clasa a 2-a, nu cred ca prea grozav.Imi pare rau sa iti spun asta, stiu ca nu iti pica prea grozav dar cam asta e adevarul. Oricum mai incearca sa mai vorbesti odata cu el pe ask fara anonim sau sa vorbesti cu unchisu sau cu un tovaras al lui si vezi ce zice lumea.Adica nu iti pierde chiar toata speranta.Ti-am zis, mereu sa gandesti pozitiv, sa visezi la ce e mai frumos si sa crezi ca meriti ce e mai bun. Poate o sa cunosti pe altcineva mai apropiat de varsta ta de care sa iti placa mai mult sau poate o sa fi chiar cu baiatul astahappyasa ca tine capul sushappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Eee nu mai conteaza... Oricum nu-l mai plac...
Merci penrtru sfaturi!
daca mai e ceva apelez la tine!
Pa!

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

laughing) Acuma o dai la intors.Cred ca te-a cam suparat ce ti-am zis...

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Nu, inainte sa scrii m-am rasgandit

| Psihedelic777 a răspuns (pentru AnaAna23):

Am inteles. Faci cum doresti si cum simti si nu iti face griji ca o sa dai si de persoana potrivita care sa te merite si alaturi de care sa fi fericitahappyIn rest ...numai bine! iar oricand mai ai vreo problema sau ceva imi lasi mesajhappy

| AnaAna23 explică (pentru Psihedelic777):

Merci! Sigur daca mai am probleme o sa aopelez la tine! mi-au fost de folos sfaturile talewinking

58 răspunsuri:
| sirD a răspuns:

Insistenta ta e deranjanta

| MauvaisRose a răspuns:

Deci te-a vazut o data la o petrecere a carei data nici tu nu o mai stii...si nu te-a recunoscut pe tine, anonima de pe ask care l-a intrebat ce mai face?!
nenorocitul!

| Razvaneserios a răspuns:

Nu stiu cum incercati voi tinerii din ziua de azi sa agatati pe ask fm, daca vrei sa te placa trebuie sa vorbesti cu el nu sa ii dai intrebari cu anonim pe ask, si cred ca ar trebui sa-i zici de unde va cunoasteti, poate deschizi un subiect de discutie gen iti mai amintesti petrecerea si apoi dechizi altul si tot asa, sper ca te-am ajutat.