| anonim_4396 a întrebat:

Hello TPU. Incep si eu cu intrebari de dragoste laughing

Sa incep cu inceputul, in seara asta am vorbit (dupa 4 luni) cu fosta iubita. In vara am avut o relatie frumoasa dar ne-am despartit de gura lumoo (da, cea mai mare greseala.

Am intrebat-o daca mai exista o sansa sa fie ca inainte intre noi si a zis ca da. Inseamna ca vrea sa ne impacam sau mai bine nu mai stresez fata?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Frate urasc cand va vad cum va umiliti in fata unei fete, de ce sa vrei sa mai fi cu ea? trebuie sa strabati cearsafuri noi nu se te rezumu la unul singur pe care il tot speli

7 răspunsuri:
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

În cazul ăsta, eşti un fraier norocos. Dacă ţi-a spus asta, înseamnă că te iubeşte, deşi nu văd ce motive ar mai avea. Dacă ea a spus da, înseamnă că vrea să vă împăcaţi.

| LonlyWolf a răspuns:

Daca a zis da inseamna ca si ea vrea sa impacati!

| Mussette a răspuns:

Daca a zis ca da, mai vrea sa incercati. Asa ca mai streseaz-o

| frostxtq a răspuns:

Din moment ce a zis da ce mai astepti? Explicatie pentru acel "da"?
Reluati relatia, desi o relatie odata rupta nu va mai fi niciodata ca la inceput.

| Mihailescuioana29 a răspuns:

Da, normal ca inseamna ca vrea sa va impacati. Fuguta la telefon si sun-o. Succes!

| suntroman a răspuns:

Incearca sa vezi da-ca tine relatia s-i nu va mai luat-i du-pa alt-i doar daca sunt persoane de incredere

| gabriela1hdbl a răspuns:

Da,vrea sa va impacati ..si iti spun sigur asta pentru ca aceeasi poveste am si eu. la fel eram despartiti. ne-am impacat dupa 6 luni. si m-a intrebat daca putem continua relatia ..si i-am zis ca da ..si de atunci suntem impreuna de aproape jumatate de an..asa ca Bafta! Sa va tina cat mai mult!