| xBadBoy007x a întrebat:

Hello TPU.

Scurt si la obiect pentru prima faza: De ce sunteti voi fetele asa de complicate si misterioase dar mai ales fragile?

Anul trecut prin vara am fost cu o fata cred ca relatia noastra a durat vreo 2 luni (nu mult) dar si-a bagat una coada (fosta) si m`am indepartat de actuala si va imaginati ce s-a intamplat m`am despartit de actuala pentru cealalta adica pentru o relatie de 1 saptamana. Sa ma ia naiba! mi-am invatat lectia. ok. dupa o saptamana dupa ce m`am desp de fosta. am vrut sa vorbesc sa ii spun totul sincer fetei respective. nu am reusit :( din pacate am lasat-o in pace. peste o luna vorbesc cu ea, parea ca numai e suparata bun am lasat-o vreo 2 zile si i-am cerut iar piretenia.(din pacate am vorbit cu un ghetar iar ea mi-a spus : nu pentru ce s-a intamplat etc. i-am spus clar ca nu renunt la ea ca o iubesc tin la ea. ea a spus ceva gen : ori de cate ori ai incerca incerci degeaba. ok. trist si amagit am meditat la greselile mele ) dupa 4 luni sa zic, am inceput sa vorbesc iar cu ea de o banala fotografie SI:am fost uimit, prost si confuz.

Eu:https://www.youtube.com/watch?v=5o_niUTS0zwdaca itelegi melodiae exact ce vreau sa zic
EA:Nu vreau să înteleg

Vreau sa imi zici tu!

I`am zis imi place de tine si a fost ceva gen "tu chiar vorbesti serios? wow. ok, sunt wow, adic aam ramas fara cuvinte :o3"

EU:ok. Te plac esti draguta, as vrea sa fiu cu tine >:" (am simtit ca trebuie sa spun asta)

EA:ododo :o3 ce dragut!

EA:tu ai ceva cu mine, nu vrei sa ma lasi sa dorm linistita nu?
EU:nu am putut rezista sa nu spun acest lucru pe bune esti speciala sincer. alte cuvinte nu am pe moment

EA:awww :o3

EA:rar auda asta

EA:adica nu prea mi se spune asta

EU:eu iti spun ce trebuie sa auzi, nu sunt inventate, vrajeli sau altele. Eu iti spun exact cum te stiu eu pe tine si cum esti

EU:Ai vrea sa fi cu mine?

EA:E prea repede :o3

EA:Nu aş spune nici nu, dar nici da.

Cam atata am avut de zis! Trageti si voi concluzii ca eu sunt si acuma lovit de asteroizi. prea multa confuzie? Raspuns sincer!

Ps: mi-am invatat lectia nu vreau sa imi repet greseala, sincer! O plac are ceva al iei care ma atrage :)
Varsta:eu 17 ea 16

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E copila mica nu ai ce sa-i ceri, poate face misto de tine. Ai tradat-o macar banuiesc ca i-ai zis ca o lasi nu ai inselat-o nu? Acum ea vrea sa faca ceva similar cu tine, toata viata ta ai sa intampini cazuri ciudate in legatura cu femeile. Daca te apuca durerile de cap din cauza lor poti sa alegi burlacia care iti da pace infinita.