| AndreeaDtm a întrebat:

Hello TPU. Sunt indragostitaa de un baiat cu un an mai mare decat mine. Desi el tot ma apara si vrea sa ma convinga sa nu mai fumez sau sa ma tai nu stiu daca ma place. Cum as pputea sa aflu? adica el ma invitat la el si nu m-am dus. eu la mine si na venit tot asa inca de 2 ori. A fost o singura data la mine dar nu am fost siguri. Ultima oara a zis ca vrea sa ne vedem diar noi doi undela. el e stilul de b aiat mai REBEL dar asa sunt si eu. vreau sa spun s-a lasat de fumat pentru mine. si eu din pura nesimtire am mai fumat dupaa aceea. Spe ca nu s-a suparat pe mine. cum pot sa il fac sa ma placaa? daca vretii sa ma sfatuiti pe mesz :cicimina_micuta00 FUNDITA!

11 răspunsuri:
| misu17 a răspuns:

Cati 12 ani ai? Vezi ca ala vrea doar sa te fu*a atata timp cat vrea sa stati doar voi doi la el acasa sau cacaturi de genu. Ia nu mai fi tu proasta si baga-ti mintile-n cap si nu mai cersi atentie pe TPU ca o sa primesti doar jet-uri. jet

| Vibrations a răspuns:

Tei tai? Cum adică te tai?

| AndreeaDtm explică (pentru Vibrations):

Adica mi-am desenst cu lama pe mana o steluta [nimic grav ]... a fost un moment de tristete absoluta

| Vibrations a răspuns (pentru AndreeaDtm):

Puteai totuși să faci ceva mai constructiv, cum ar fi sa te arunci in fața unui tren

| AndreeaDtm explică (pentru Vibrations):

Nu sunt dhear asa.

| AndreeaDtm explică (pentru Vibrations):

Nu sunt chiar asa.

| alexsay21 a răspuns (pentru Vibrations):

laughing)

| schmoll a răspuns:

Nu te mai taia,ca nu are rost,de ce sa te tai? ca oricum o sa mori cand, daca el s-a lasat de fumat inseamna ca te place, comunicarea ajuta, vorbeste cu el, intreaba-l si vezi, succes

Răspuns utilizator avertizat
| alexsay21 a răspuns:

1:invata sa scrii
2:taie-te in continuare in cativa ani o sa te ia de la morga happy

| AndreeaDtm explică (pentru alexsay21):

Aa scuze imi pare rau ca nu am fost atenta la scris da mam grabit + ai inteles ce scrie... si nu nu ma va lua de la morga