| alysk84ever14_6997 a întrebat:

Helloo...Am avut un prieten cu care am fost impreuna DOAR 2 luni! cand m-a vazut prima oara s-a indragostit instantaneu de mine si eu la fel.doar ca nu mi-am dat seama mai devreme... a trecut o luna dupa care am fost impreuna 2 luni.asa el ma placea enorm in fiecare zi m-a intreba daca il mai iubesc! schi dupa cateva saptamana am observat ca i tot ocupat!
Peste cateva zile am vb cu el fata in fata si l-am intrebat ce se petrece si mi-a spus ca e totul okay a tzinut'o tot asa si la un moment dat mi-a spus pe net ca nu mai vrea sa fim impreuna fara niciun motiv doar ca e complicat de explicat! Doar dupa 2 luni am aflat ca el mi-a dat liber fiindca nu ma mai placea dar de la o fata am aflat pe care nici macar nu am vazut-o in viata mea! MEntzionez ca ea era prietena cu EL! Au trecut 6 luni si la sf anului shcolar... Observam ca imi tragea cu ochiul cam de 3 ori pe zi!
nu stiu ce sa cred ma mai place sau nu? E cam ciudat baiatul
Si eu ma uit tot timpul dupa el insistent fiindca inca ill mai plac! Voi ce credeti dc mai imi trage inca cu ochiul?

Răspuns Câştigător
| andradat a răspuns:

El trebuia sa se bucure de tine cat te-a avut trebuia atuncia sa stie sa te aprecieze, acum degeaba mai face ce face. Poate face gestu ca intre prieteni, sau poate a realizat ce a pierdut cand te-a lasat. Eu una sunt de parere sa nu te impaci cu el ca nu esti jucaria nimanui. Daca te impaci cu el o sa tii tot mai mult la el si dupa aia risti sa faca din nou asa, si tot tu suferi ca la baieti le place mult joaca. happy Cauta si tu un baiat mai mare ca tine, ca astia de varsta ta sunt imaturi, fetele in geenral se maturizeaza mai repede decat baietii. Pupici si succes

4 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Asta sa-ti fie invatatura de minte ca dragostea nu apare in 2 zile si nu se stinge tot in 2...

El a plusat cand si-a declarat 'dragostea'...ca sa te faca iubita lui mai devreme, probabil!

Daca te iubea, nu ii trecea in 2 luni, stai linistita!

Data viitoare nu te mai lasa condusa de vorbe, doar de fapte!

| Corinne a răspuns:

Poate vrea sa vada cum reactionezi.

pa pa!

| Marcelino a răspuns:

E doar un joc sau...nu stiu. E cam complicata povestea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca el te mai ibeste