| IncompleteLullaby a întrebat:

Hellooo! Ma puteti ajuta cu un film? nu stiu cum se numeste nu imi aduc aminte. era vorba despre o tipa care era la teatru colega ei de apartament era dependenta de droguri sau ceva in genul. pana la urma ea se angajeaza la un club de noapte. si isi pierde si prietenul pentru ca ajunsese foarte rau..se schimbase.dar pana la urma se "trezeste" ca sa zic asa iar filmul se termina cu ea pe scena de la teatrul unde ea studia si prezenta un monolog. acest monolog era despre schimbarea prin care ea trecuse sau cam asa ceva
Prietena tipei moare in sfarsit cand se hotaraste sa isi faca o marire de sani insa ea nu spusese doctorilor ca facea uz de droguri. va roog heeeelp!

Răspuns Câştigător
| asdfescu a răspuns:

Confesiunile unei animatoare

1 răspuns:
| asdfescu a răspuns:

Marturisirile unei animatoare