| Elena_9796 a întrebat:

Helloooo
>8-
sunt sigura ca majoritatea TPU-istilor s a uitat aseara la >titaniccc8-
azi am fost socata si fff placut surprinsa sa zaresc pa net titanic 2: jack is back
apoi m am foarte suparat cand am aflat ca nu e adevaratsigh
dar totusi, trailerul contine multe imagini care poate dovedi faptul ca exista filmul
cum ar fi

hartia aia cu :wanted jack dawson
conversatia dintre nu stiu cine si jack si nenea ala ii zice lui si. "rose is dead jack" si nu mai stiu cum
apare o imagine pe un calculator cu "the last surviver of titanic died at 102" sau ceva de genul
mormantul pe care scria rose dewitt...
jack inghetathappy

cum va explicati asta?hee hee
sau daca sunt din filmele lui leo dicaprio, din ce filme sunt?happy
haide pleasehappy
nu stiu
ganditi va binehee hee

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Se spune ca deja a aparut titanic 2, dar cel care l-au vazut au fost dezamagiti sad
TITANIC a fost un film a devarat, el scufandandu-se si murind 1. 494 de oameni, si o iubire pura intre o fata de sange regal si un pictor sarac(frumos mai e leonardo dicaprio tanar love struck love struck love struck)
deci, exista titanic 2 dar sigur nu e la fel ca primul, bazat pe fapte reale. rose se zice ca nici nu mai e... sad

sper ca te-am ajutat!
TITANIC ramane cel mai bun film din istorie happy

pa-pa

| cristianorudi7 a răspuns:

Ala e un fake facut de unii care vor sa readuca titanicul la viata
nu exista asadar
funda

| UnuAltu a răspuns:

Titanicul ii luat dupa fapte reale! am vaeut multe documentare cu el de ce sa scufundat...

| Iulia295 a răspuns:

Vechiul Titanic ramane numarul 1, nu se compara.