| Bianca78 a întrebat:

Helow TPU. As avea și e o întrebare. Daca penetrarea propriu-zisă durează un minut și după băiatul ejaculeaza, fata simte și ea plăcere în minutul ala?

Răspuns Câştigător
| Atlas33 a răspuns:

Probabil ca el a fost foarte excitat daca si-a dat drumul atat de repede..nu cred ca tu putea simti ceva in minutul ala. Incearca sa-l controlezi, sa te i-a mai usor, si baga-l cu capul la tine intre picioare mai intai, caci asa cu siguranta vei simti si tu ceva.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Eu nu cred ca tu esti fata la ce intrebari pui, esti baiat si folosesti nume de fata. ca sa pui intrebari idioate si cretine.

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa, fiindca intr-un minut fata nu se paoet excita si nici ajunge la placere si orgasm.
Sa fiu sincera, ala a fost cel mai patetic sex posibil, rusinos chiar, sa se scape pe el dupa 1 minut...

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| Goete a răspuns:

Daca dureaza un minut, nu prea... ar trebui sa schimbe baiatul

| Together a răspuns:

Minutul ala poate simti placere mai ales daca a facut preludiu, dar dezamagirea o sa fie mare cand se termina.

| Cristian86 a răspuns:

Intreab-o pe ea! happy

| Nina74 a răspuns:

Nu cred ca ai timp sa simti ceva! El normal ca simte, dar tu nu nici atat! Un preludiu bun si oral inainte de act, asa posibil tine si el mai mult!

| iKOSTIN a răspuns:

Nu simte nimic in 1 minut. Fata ar face bine sa il puna pe baiat sa o lingă până se udă, apoi fata sa il calarească pe baiat in ritmul ei. Sau astepti un pic vreo 10-20 minute si incepeti din nou devine mai rezistent baiatul si probabil nu va dura 1 minut iar. In fine schimba-l daca e asa prost la pat!