| sonia18 a întrebat:

Help! azi d dimi mi-a venit menstruatia... inainte decat de obicei cu 5 zile! trebuia sa am simptome, dar nimic... azi d dimi aveam culoare maronie... acum am aceleas simptome p care l aveam p parcursul menstruatiei"! dar nu inteleg d c este maroniu s nu rosu! Vreau sa stiu daca vi s-a int. s voua s c ati facut? multumesc :*

5 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Se numeste eliminare fractionata de endometru, precede cu 2-3 zile menstruatia si se datoreaza unei tulburari hormonale. Dupa menstruatie va trebui sa consulti un ginecolog.

| liz23 a răspuns:

Nu este ceva iesit din comun, eu patesc asa din cauza stresului sau daca racesc, ai grija de tine!

| MissCamelia a răspuns:

Se mai intampla, cata vreme nu e nimic iesit din comun e ok, eventual poti merge la un consult

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Stai linistita! se`ntamplahappy! nu te speria!

| antonelk a răspuns:

Mda si zici de mine cum scriu.mai intai uita`te la tine cum scrii si dupa aia vorbeste de altiiwinking

Hai ca mai mult de clasa 1-a nu iti dau! laughing)

Hai pa