| xoxo_9953 a întrebat:

HELPP! am facut azi un test de sarcina si a iesit negativ si asa ma asteptam sa iasa, pentru ca am facut mereu protejat si am avut mare grija, dar totusi menstruatia imi intarzie de o saptamaa maxim nu stiu ce sa ma fac crying(

2 răspunsuri:
| Roberta00 a răspuns:

Ai doua variante :
1. Ori fuguta la medicul ginecolog sa iti faca un test bun cu confirmare exacta.
2.Astepti.Menstruatia poate intarzia si din cauza hormonilor si din cauza ca poti fi racita acolo si multe altele.
Acum ramane la alegerea ta ce vrei sa faci. Sper sa iasa cum vrei tu:*Sa scapi cu binewinking

| Adriana a răspuns:

Daca ai luat ceva pastile in ultima perioada (antibiotic) s-ar putea si de asta sa intarzie.