| Gabsss a întrebat:

Hey acum cateva zile mi-a venit ciclu

dar nu a fost sange a fost ceva maro.

si nu stiu sigur ce a fost?
Se poate sa imi fi venita ciclu?

Mentionez nu am avut dureri...

Răspuns Câştigător
| DomnisoaraLove a răspuns:

Buna! depinde poate mai intai acel ceva maro iti da semne ca va urma acel ceva rosu(ciclu), daca miroase urat inseamna ca e o prevenire peste cateva ore iti va veni, uneori vine si mai inainte si mai tarziu de termen si cu dureri si fara.N-ui nimic faptul ca nu te-a durut burta ptr.ca uneori nu te doare din prima zi!
Da! e o prevenire (atentionare )ca iti va veni, vezi daca se ia la spalat a fost doar o secretie daca nu iti vine ciclu!
Sper ca te-am ajutat,
o zi buna!
gABSSkiss

4 răspunsuri:
| Isabellpink a răspuns:

Este posibil sa fi racit la ovare ...se mai intampla.Iti recomand sa bei niste ceai de cozi de cirese pe care il gasesti la oricare farmacie.Nu este nici o prevenire din cate ti-a dat sfatul iubitsicha ci este o problema medicala.

| DomnisoaraLove a răspuns:

MS! ma bucur ca ti-am fost ed foloskiss

| Gabsss explică:

Dau funditawinking

| Gabsss explică:

Pai pink ciclul nu mi-a venit niciodata...Si cum a zis iubittisicha e adv...