| Dienuk98 a întrebat:

Hey. Am 13 ani si am avut un iubit dar acum 3 zile m-am despartit de el. Abia acum imi dau seama cat de mult il iubesc. El este acum cu cea mai buna prietena a mea dar nu vor sa se desparta. El imi zice ca ma iubeste mai mult decat pe prietena mea dar nici nu vrea sa se desparta de ea. Ce sa fac ca sa il pot avea inapoi si sa nu ma cert cu prietena mea? Si inca un lucru : eu tot vorbesc cu el seara si zicem ca ne iubim unul pe altu si vorbim ca a doua zi sa ne sarutam ca sa ne aducem aminte de "noi". Eu vreau foarte mult sa il sarut dar nu stiu daca sa o fac pentru ca ma gandesc la prietena mea. Oare trebuie sa il sarut ca sa fiu si eu fericita? Si in caz ca ma voi impaca cu el, noi vrem sa ne sarutam cu limba numai ca eu nu am mai facut asta. Cum se face asta?

Răspuns Câştigător
| Diana_2169 a răspuns:

Pai.in primul rand daca te`ar iubii cu adevarat si mai mult decat pe prietena ta s`ar despartii de ea si ar face tot posibilul ca sa fiti fericiti.Dar din moment ce spune ca te iubeste dar nici nu vrea sa se desparta de ea lucrurile se mai complica si devin cam greu "credibile".Un lucru iti spun, nu merita ca tu si prietena ta sa va stricati prietenia din cauza acestui tip care pana la urma daca te gandesti bine nici el nu stie pe cine iubeste sau cu cine ar vrea sa ramana.Si in cazul sarutului.stai linistita,pentru o perioada de timp nu-l mai baga in seama, vorbeste`i cu indiferenta, iar el se va simti mai atras de tine si totul va veni de la sine.winkinghappy

8 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Vezi ca el vrea sa fie cu amandoua, daca te iubea nu era cu prietena ta dupa 3 zile si nici prietena ta nu ti-e prietena daca s-a combinat cu prietenul tau imediat ce v-ati despartit. N-o sa-ti fie bine cu niciunul din ei, mai bine lasa-i in pace ca se merita unul pe celalalt, decat asa prieteni...oh go on

| lolly a răspuns:

Draguta,in momentul e fata prietena ta te-a tradat si daca erai despartita de el prietena ta nu trebuia sa accepte sa fie cu el, in niciun caz! Acum nu stiu de ce o mai consideri prietena, daca stia ca ai fost cu el nici nu se baga in vreo relatie cu el, apai daca nu vor sa se desparta.Te-a tradat prietena ta! Ai grija ce prietene ai.

| niki a răspuns:

Mare ti gradina doamne! puteti sa o pune-ti de o partida in trei! super! la 13 ani si nu ai minte nici cat una de 5 ani! cauta altul ce drac, nu mai sunt baieti pe acol pe la tine? ai 13 ani, mergi mai departe, nu PRIMU GASIT -PRIMU SERVIT! mai cauta pana gasesti unu mai cu caracter unpicut!

| marya a răspuns:

Ai grija ca sa nu se joace cu inima ta.
Puteti sa va intalniti si sa vorbiti despre voi sau puteti vorbi despre asta pe mess.
Discuta si cu prietena ta si ai grija sa nu ii pierzi pe amandoi.

| Onutza14_4774 a răspuns:

Sarutul cu limba...adika nah nu exista o instructiune pentru asta...pur si simplu o faci din instinctwinking
Referitor la pr tau care sa abagat cu cea mai buna pr a tah.nu stiu ce sa zic dar nah nu suna prea bine... daca pr tah ar fi sost o pr adv nu sar fi bagat cu el mai ales ca v-ati desp de trei zile
Eu zic sai lasi in pake ca pana la urma ei se vor desp si el tot la tine va veniasa consider eu.sa nu te abagi intre ei...lasai in pake ca nah.el dupa ce se vor desp tot la tuh va veni.

| xCapsunica a răspuns:

Draga mea, la 13 mai bine ai fi cuminte la scoala si ai invata, ca ai timp de iubiti!

| stephania a răspuns:

Prietena ta e curva:-J

| Trully_7676 a răspuns:

In primul rand ai grija sa nu iti dea sperante false big grin... Si despre sarut va puneti bot in bot big grin si incepeti sa va jucatii cu limbile whistling big grin