| anonim_4396 a întrebat:

Hey!:-)Am auzit si eu de treaba cu orele fixe.La ora fixa se spune ca cica te iubeste o anumita persoanabig grin.Intrebarea mea. daca te uiti la 6 fix de exemplu si psui in gandul tau :"ma iubeste x" si dupa acea clipa nu mai nimeresti ora fixa inseamna ca ai nimerit persoana?love struck
Asa am auzit insa nu sunt sigura. Voi... ce stiti despre asta?happy
Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| midnight a răspuns:

Superstitii...ca si faza cand visezi un baiat cica a adormit cu gandu la tine, sau faza cand gasesti o ata p haina te iubeste un tip cu culoarea parului ca a atei(de curand am gasit o ata neagra in dungi cacanii cu picatele albe... ce sa cred?)

sunt doar superstitii.lumea le inventeaza din disperare. nu mai crede in asa ceva.

5 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Sunt doar niste superstitii idioate.Nu e un lucru tocmai inteligent sa crezi in ele sau sa-ti ghidezi viata in functie de acestea.

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Este doar o superstitie, insa e placut sa te increzi in ea.

| PoUfOuLeTe a răspuns:

Eu stiam de faza ca daca te uiti la ora fix, exemplu ora 6(dimineata nu seara=18) numeri:a, b, c, d, e, f si cica persoan care te iubeste, numele incepand cu f si tot asa mai departe daca te uiti la 14 te iubeste cineva cu initiala n... Faza sa spui in gand ca ma iubeste x eu nu o stiu insa sunt multe chestii de felul asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu cred in eaoh go on
mai mult de amuzament fac asta laughing
stiam deja d efaza cu litera din alfabet.credeti`ma.colegele mele sunt innebunite dupa faza cu litera din alfabet laughing
si vineri vorbeam de faza cu un anume x.pe care daca il nimeresti, nu mai nimeresti nici tu ora fixa. dar na.nu stiu.nu prea cred. daca e s ate uiti la fix. te uitilaughing

| Brânzăăăă a răspuns:

Eu stiam. De exemplu e 19 : 00.Cineva te iubeste cu a 19-a litera din alfabet. Daca ajungi la K sau Q. W sau litere d-astea.Treci la urmatoarea laughing. Sper ca ti-am fost de ajutor.