| theprettylittleliars a întrebat:

Hey,am o 'prietena"care cand imi place de un baiat ,se baga si vb cu el , acest lucru nu prea imi place. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Charis a răspuns:

Solutia perfecat este sa vb cu ea si sa ii spui ca nu iti place ce face ea. Si sa afli de ce face asa, si cred ca o sa intelegi dc procedeaza asa. happy Bafta:X

2 răspunsuri:
| thelowe a răspuns:

Pai daca face asta nu prea cred ca ti-e prietena... S-ar putea sa ma insel totusi si fata sa nu isi dea seama ca te face sa te simti prost. Cel mai bine ar fi sa discuti cu ea despre asta si sa vezi si tu ce iti spune ea.

| AndreiGR a răspuns:

Cea mai simpla cale este sa vb cu "prietena" ta si sa-i zici ca nu-ti place cea ce face