| anonim_4396 a întrebat:

Hey! Am o problema cam ciudata... de vreo 6 luni imi place un baiat din scoala mea care e pe clasa a9a. Nu am vorbit niciodata cu el dar am aflat din surse foarte sigure ca e gay si ca e obsedat de masturbare.Cu toate astea nu am reusit sa scap de obsesia mea pentru el si nu stiu ce sa mai fac. va rog help

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Horia1313 a răspuns:

Heiii,uite,nu vreau sa intelegi gresit.Noi baietii "normali" ne plac fetele..si inseamna ca nu vom fi niciodata gay.Asa e si in cazut lui, ii plac baietii si asa va fi mereu.Incearca sa'l uiti. poti sa stai mai mult timp cu baietii si sa discuti multe. poate vei reusi sa te indragosteti de vreunul.Mult noroc!:*