| FreeLord957 a întrebat:

Neata TPU.
Pai, sa incepem:
Am 13 ani, sunt in clasa a VII-a si imi place de o fata. Problema e ca eu sunt mai timid si nu pot sa-i zic ca-mi place de ea, pur si simplu i s-a mai intamplat unui baiat, cu aceeasi fata, nu stiu de ce dar s-a aflat in toata scoala si toti radeau de el ca a fost respins, nu stiu, parca simt o teama, nu stiu ce sa fac.
Help.

2 răspunsuri:
| JonSnow a răspuns:

Clasa a VIi? ar trebui sa inveti carte.

Timiditatea este un lucru normal mai ales la varsta ta...

| FreeLord957 explică (pentru JonSnow):

Nu ma afecteaza la invatat, am note de peste 8 si m-as descurca si cu o prietena, dar as vrea niste sfaturi... ce sa fac etc...