| Addaaa99 a întrebat:

Hey. am revenit. Deci sa va povestesc.
am fost cu un baiat aproximativ o luna. ii placea foarte mult de mine. Asa mi-a dat papuci pentru ca sa facut de ras. Anul trecut de craciun. Mi-a dat sms cu
| Craciun Fericit!
Eu atuncea nu aveam mesaje. Insa, de Revelion mi-am cumparat cartela pentru a trimite si eu mesaje na. si am trimis si lui. Mi a raspuns. Infine am mai vb. noi. si tot imi zicea ca ma iubeste si chesti. infine. M-am combinat din nou cu el atuncea. dar, Nu am stat foarte mult, si bineinteles ca ne -am despartit. Un timp nu am mai vb. Dar de cateva zile stam afara. Nu impreuna. [ma urmereste ]. Infine, azi au am stat pe afara cu fetele. M-am plimbat, infine si am mers in casa. Darr ma plictiseam foarte tare. si am mai iesit. Am stat am ras iar mai inainte. Ma sunat si mi-a spus ca daca vreau sa ma :* si m-am prefacuut ca ma duc in colo. Infine. au asteptat putin si mau sunat din nou. INsa nu el. un prieten. si :
El " hai mai nu vii?
eu " dar am spus eu ca vin?
el: pai asa ai zis.:
eu : aia a fost roxana.
el : aa, si dc nu vii.
eu : pentru ca nu vreau.
el : hai mai ca cezar a spus ca vrea sa fie cu tine.
eu : si dc. nu vine saimi spuna in fata?
si a strigat cezar [ baiatul de care imi place ]
Las-o mai caa.
si a inchis. Dupa un minut. a iesit Alin. si a spus sa ma duc sa il impac ca s-a suparat. Si a plecat in colo.
Dupa iar cateva minute ma sunat alin. Si a spus ca un singur lucru am de spus :
el : dc a venit roxana zilele trecute si i-a spus lui Cezar ca il placi si il iubesti?
eu : da si.
el : si dc nu ai venit?
eu : 1 ca el e prea rusinos. si 2. mai bine lasa. si a spus ok lasa oh go on. Dar de fapt nu era de asta. eu cred ca nu tine la mine. eu il iubesc enorm. :l. Sfaturi pls.
funda la cel mai bun sfat ". :l
merci
P. s am 12 ani >:".

8 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nu am inteles nimic. Deci tu ai fost cu un tip, s-a despartit de tine, v-ati impacat si evident, din nou, nu a mers si v-ati despartit iara.Intr-o zi ai iesit in oras cu fetele si te-a sunat el sa va intalniti, tu 'nu, nu', si dupa te-a sunat prietenul lui si tu i-ai spus ca 'de ce?' bla bla. Acum tu crezi ca nu tine la tine?
Si ai 12 ani?
Si il iubesti?
Sincer, ma pufneste rasul cand vad cum copii (ca asta esti, un copil) de 12 ani cunosc sentimentul de dragoste, iubire. E imposibil, scumpo! Unii nu-l cunosc niciodata, si tu, la 12 ani deja il iubesti enorm. Serios? Adica, totusi. Nu crezi ca iti faci prea multe probleme pentru baieti de la varsta asta? La 16-17 ani ce faci? E mai mult decat clar ca ala si-a batut joc de tine. Daca un baiat tine la o fata se duce si ii spune, nu pune pe altii sa sune.
Si tu, acum, ar trebui sa te joci cu papusi, nu sa 'iubesti'.
Scuze, dar sincer, nu vei primi niciun sfat pe care sa-l poti folosi. Ai 12 ani pentru tot ce-i mai bun!

| escroaca a răspuns:

" in fine " numai asta stii sa zici? raised eyebrows happy

| Forevăr a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu el cand e singur nu cu prietenii lui. Asa intre 4 ochi. Sa lamuriti lucrurilewinking

| Tiberius a răspuns:

Si a venit si Ghita si Gheorghe si Ion si Costel si te-au facut toti posta. The End (n-am inteles nimic)

| tibimania a răspuns:

Iti zic eu tine la tine dar nu vrea sa recunoasca in fata prietenilor lui, deci solutia ar fi sa vorbesti cu el atunci cand e singur>

| Tonks a răspuns:

Deja chestia asta a luat o intorsatura cam... in fine, lasa-l o perioada, incearca sa il IGNORI total si apoi ii poti spune cuiva dintre prietenii tai sa ii sugereze sa te invite la un film, sau undeva in oras, si poate veti fi din nou impreuna, si daca iar nu rezistati prea mult impreuna, atunci UITA-L! sper ca te-am ajutat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati foc...la 12 ani iti arde de pla?

| yoooadicaeu a răspuns:

Mei lasa-l in pace pentru ca nu stie ce vrea de la tine lui i se pare o joaca si parerea mea ar fi sa il tratezi cu indiferenta si sa nu ii dai mare importanta chiar daca il iubesti asta o sa il atace si va veni singurel la tine:d parerea mea este ca tu sa te distrezi si sa incerci sa il dai putin la o parte din viata ta pentru ca ai tot timpul inainte pentru alti baieti care merita iubirea ta hai ai grija de tine te-am pupat bafta multa si succes la scolita