| AnnY98 a întrebat:

E normal sa am iubit de la 13 ani si sa ma sarut cu el (normal si french kiss)?

15 răspunsuri:
| GoAndFuckYourselfWithAKnife a răspuns:

Da este foarte normal.ce are? eu am avut primul prt la 6 ani.cu care m`am pupat pe gura.si acum am 13.si am prieten si nu comenteaza nimeni nik.astea is numai mofturi de adolescenta.sa incerci ceva nou.este foarte normal, pentru ca de la varsta asta se experimenteaza.atata timp cat nu faci altceva cu el, decat saruturi, nu este nicioproblema.

| ToxicGirl a răspuns:

Depinde.si eu am iubit de 13 ani si m-am sarutat de cateva ori cu el french.da sincer mie nu imi prea place asalaughing.e ceva normal.atata timp cat iti place si tie si luihappy

| Annd a răspuns:

Atata timp cat ramaneti la saruturi, sa zicem ca mergewinking

| eduardinoedy a răspuns:

E foarte normal... daca ai de gand sa faci altceva, foloseste durex...e cel mai bun

| LookBehinD a răspuns:

Tu ce crezi?
daca noi ti-am zice ca nu e normal n-ai mai sta cu el?
logic ca e normal!

| PinguinuL a răspuns:

Nu.
e normal sa fugaresti caini dezbracata princentru' orasului.

| Sicmao a răspuns:

Dolly aia e nebuna rau.E OK sa ai prieten la 13 ani.Nu vad care e problema.

| Dσℓℓу a răspuns:

Io fac 13 pe 17 luna asta si inca nu am avut iubit decat pe net.Sarut nici atat.Eu nu vreau iubit pana in clasa 8+.Pf.Eu nu as fii de acord cu iubit la 13 ani. Daca tu il iubesti si e decizia ta nu e nimic dar na uni nu sunt de acord mai ales parintiihappy.Rar sa fie d `acord.Mai ales ca French kiss:o

| MEANGIRL01 a răspuns:

E normal numai daca crezi u ca e normalwinking

| elutzika a răspuns:

Uite eu am 16 ani... si am avut prieten de la 12 ani nu am facut prostii cu el sau chestii de genu dar sincer imi pare rau. preferam ca numa acum sa aflu cum sun baietii nu de la 12 ani da asa a fost sa fie eu zic sa iti vezi de prietenii tai si sa va distrat nu sa va faceti iubite si iubiti acum depine de ceea ce vrei tu.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,nu e nimic iesit din comun deci e normal.
Dar e rau pentru tine, pentru ca la varsta asta tu stii ce e aia dragoste? Sa fim seriosi maine, poimaine vede pe alta si pa si pe urma vad intrebari pe TPU,, Ma parasit iubitul meu de 12 ani eu am 13 cum ma sinucid fara dureri crying''

| ionelutza_7448 a răspuns:

Daaa...e foarte normal happy iubitiva

| Anisia13 a răspuns:

Da

| skyisnottheLIMIT a răspuns:

Si eu am 13. e normal sa ai un iubit la 13 si sa te saruti happy

| LoreUltilizatorTPU a răspuns:

Pai nu prea e bine sa ne facem noi fetele iubit de la ani acestia ar fi bine sa ne traim copilaria.Dar dragostea te i-a prins surprindere nu stii de unde vine, dar daca pe tine nu te deranjeaza si chira stii ce este o relatie de la anii acestia si te simti tu bine nu trebuie sa iti pese ce spun alti.P.S:Sunt fete si mai mici ca tine si au prieteni. Enjoy