| u5uetyuetyutyu a întrebat:

Salut.Cand ma sarut (french kiss) e normal sa mi se scoale? dau funda happy

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Da e normal. te excita chestia asta, multor barbati li se intampla chestia asta si e un lucru firesc, sanatos... numai bine

6 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Serios? Sa-mi bag *** unde s-a ajuns. Da frate, e normal doar nu esti ipotent, mai scrieti intrebari f_tute multe?

| irina20 a răspuns:

Ar fi anormal sa nu big grin

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu e normal, esti singurul care a patit asta.

| h3r a răspuns:

Da...și atunci când se scoală e normal să-ți vină să mai scoți și limba, vezi tu...e o conexiune!

| anamimanonim a răspuns:

Da, deoarece te exciti.

| Sfatuitorul_6560 a răspuns:

Da e normal, si e in avantajul tau acest lucru care duce spre o fertilitate mai mare, bucurate de acest lucru.