| Cicilia a întrebat:

Hey. Am si eu o mica problema. Imi place foarte mult de un baiat care e cu un an mai decat mine. Mi-am trimis o prietena sa vorbeasca cu el si i-a spus ca imi place de el. Se comporta ceva mai altfel fata de inainte. Dar, prietena mea l-a intrebat daca vrea sa fie cu mine si el a spus nu. Am facut rost de nr. lui de telefon, si de rev(revelion) as vrea sa il sun sa il intreb eu personal. M-am gandit ca poate nu a vrut sa-i spuna prietenei mele daca vrea sau nu sa fie cu mine. Voi ce ziceti? Sa continui? Ce sfat imi dati daca ati mai trecut prin asta? Plss help tin ft ft mult la acest baiat si nu vreau sa il pierd. Dau funda:*:* cei care au mai trecut prin asta pot sa lase un id? pls

1 răspuns:
| ulex a răspuns:

Hei buna!happysincer, nu am trecut prin asta dar cred ca stiu ce sfat sa iti dauhappyiti dau idu meu alex_asker si daca vrei ajutor, doar adauga-mahappy