| Carly22 a întrebat:

Funda si vot (promise). Imi place de un baiat numai ca eu sunt mai timida de felul meu cu oamenii pe care nu-i cunosc dar dupa sunt dezinvolta.Problema este ca el a fost cu prietena mea anul trecut. Ea l-a placut foarte mult si la piscina saptamana trecuta el o lua in brate si vorbeau.As vrea sa fiu cu el dar imi este frica sa nu-i ranesc sentimentele prietenei mele sau sa ma raneasca el pe mine pentru ca mereu e cu cate o fata noua. Dar cu prietena mea a fost o luna si asta ar inseamna ca placut-o foarte mult.Deci ce ar trebuie sa fac? Plus ca nu prea stiu daca este interesat de mine dar vara trecuta vorbeam mereu pe mess.(Daca-mi spuneti sa o intreb pe prietena mea daca-l mai place am intrebat-o daca ar mai vrea sa fie cu el si a spus ca, cateodata ar vrea doar pentru ca ar vrea sa simta cum e sa fie cu cineva din nou (eu nu i-am spus prietenei mele ca-l plac )

1 răspuns:
| andreea_6561 a răspuns:

Daca ea vrea sa cunoasca pe altcineva e clar ca nu ii place foarte mult de el.Si mie imi place de el si sunt la fel de timida ca tine. Ma gandesc si eu mult la el dar cel mai bine ar fi sa ii spui ce simti nu ai de unde sa stii ce se va intampla poate si el simte la fel