| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti cum reactionati cand iesiti la prima intalnire cu o fata si ea va spune sa faceti amandoi un test de inaltime sa vada daca sunteti mai inalt sau nu ca ea?

Răspuns Câştigător
| Silviu0792 a răspuns:

I-as spune mai intai lasa-ma sa iti dau la **** ca sa am motiv sa iti dau bani sa iti cumperi tocuri sa ne putem masura dupa pe urma

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Am fost cu o tipa care avea 11 ani mai mult decat mine (pe plan casual sex) si mi-a zis daca era mai inalta ca mine nu mai accepta sa ne vedem, a dat paranoia in ea si am lasat-o

| Hammurabi a răspuns:

Ți-am zis să nu mai ieși cu minore în creștere...

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Singura fata cu care am iesit vreodata era cu cel putin 20 de cm mai scunda fata de mine laughing

| Silviu0792 a răspuns (pentru FilosofulDepresiv2022):

Hai ca te-ai mai redresat putin cu ele, arati asa bine in poza aia incat si eu ca baiat te vad atractiv