| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey baieti, cum reactionati daca iesiti la intalnire cu o femeie de 45 ani care va spune ca este virgina?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti spune asa ceva la intalnire, posibil ca nu mai vrea sa fie.
Si ii spun ca nu o cred pana nu ma conving.

12 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma ia rasul

| wildthing a răspuns:

Daca am iesit cu ea la intalnire, inseamna ca arata bine si are abilitati decente de comunicare, adica nu se comporta ca o ciudata (altfel nu m-as intalni cu ea). Ei bine, in aceste conditii, daca imi spune ca e virgina, prima reactie ar fi sa nu o cred. happy As incerca sa aflu mai multe, sa inteleg de ce a ajuns la varsta asta fara sa faca sex si ce o determina sa incerce sa puna punct castitatii tocmai acum, la 45 de ani, daca pana acum nu a facut-o.
Una peste alta, daca imi place femeia, daca se dovedeste ca ea chiar e virgina si ca e sanatoasa la cap, nu am nici o problema.winking Chiar imi place faptul ca nu a atins-o nici un barbat inaintea mea.winking

| Hammurabi a răspuns:

Habar n-am.
De ce ar ieși la întâlnire o femeie care a refuzat așa ceva timp de 45 de ani?

| LordCristobal a răspuns:

As muri de ras prima data și după aceea as felicit-o pentru că sa fim serioși e un record să fii virgin la peste 40 de ani.
Dar nu cred că e posibil așa ceva că de regulă fetele se dezvirginează înaintea băieților.

| Seba2013 a răspuns:

Cand alege sa dea pasul catre lumesc deja se manjeste. Deja alege sa fie pamanteana, pana atuncea era celesta.
Deci nu parerea ta este importanta ci alegerea ei.
Ea deja a inceput sa se impamanteneasca cand a ales sa se intalneasca si sa intre in sfera pamantului, ca pana atunci era din sfera cerurilor.
Nu ai vazut ca doar copiii au pielea frageda? Este pentru ca inocenta este un dat natural.
Intreaba un conductor profesional despre utilizarea unei masini. Sa vezi ca el are o disciplina si mai mult o parcheaza decat sa o foloseasca. Utilizarea masinii oboseste resursele, trebuie scoasa doar cand iti aduce beneficiu.

Si tu ar trebui verificat sa vada daca esti macar din sfera pamantului si traiesti in castitate. Ca daca nu, insemna ca esti prostituat si din sfera subacvatica namoloasa(si barbatii care comiteau imoralitate se ardeau in foc).

| mont a răspuns:

As iesi oricum cu ea la intalnire, nu vad o problema in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma întreb dacă nu cumva nu a fost în coma sau nu e asexuala sau bolnava psihic, habotnica din secolul X. Dacă arata bine, si e politicoasa, vorbește frumos, nu m-ar interesa, sunt femei de 45 care arata mult mai bine decât unele de 20.
Exista și excepții de astea, adica o femeie poate ajunge asa de la o trauma majoră, abuz sexual în copilărie, sunt cazuri rare, dar este posibil. Nu ar fi o problema oricum, decât sa fie largarete ca unele de 16...

| NYK4u a răspuns:

Răspunsul este unul singur:
- "Merge și oral!" :?

| Konstantinos99 a răspuns:

Eu nu cred pana nu vadlaughing)

| FredericChopin a răspuns:

Ce wtf IMPOSIBIL in ziua de axi rareori gasesti o fata la 18 ani virgina (iti zic din proprie initiativa )

| EzSimple a răspuns:

Ii zic sa instaleze reddit.

| suntgay2345stefan a răspuns:

O dezvirginez