| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey bărbați, cum reacționați atunci când pasiti în bucătărie și o suprindeti pe soția voastră ca și-a făcut lapte praf lichid în biberon și începe sa bea din biberon cu patos? Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Are vitamine, e ok

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai vazut tu asta pe undeva?
Ca eu am avut copilasi mici, dar nu am facut si nici vazut asta, nicaieri, niciodata!

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru Violleta2022):

Nu am văzut dar mi-a povestit un coleg de munca

| Violleta2022 a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pune si tu intrebari mai credibile happy

| Hammurabi a răspuns:

O las în pace. Îmi văd de treabă.
De unde să știu eu dacă n-a fumat ceva? laughing

| LordCristobal a răspuns:

O sa mor de ras daca as vedea asemenea fazalaughing))))

| helpforyou a răspuns:

De unde sa aiba sotia lapte praf? Doar nu si-a cumparat special?

Posibil, daca este real, sa fi ramas cu amintirea din frageda pruncie a gustului.

| Verginic?Vac?Gras? explică (pentru helpforyou):

Au un bebelus la care ii da lapte praf

| helpforyou a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Ok, perfect atunci.

| MONICAMONICA13981398 a răspuns:

Sincer cred ca toate întrebările puse de tine sunt propriile tale fantezii sexuale, dar atâta timp cât suntem la secțiunea " dragoste si sex", ni le poti " pune" linistitlaughing)