| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey barbati căsătoriți, cum reacționați în următoarea situație scăpată de sub control? Va aflați acasă, mergeți în bucatarie și o surprindeți pe soția voastră ca isi prepara lapte formula pe care îl dați bebelușului vostru. Isi toarnă într-un biberon și începe sa bea din biberon cu pofta. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| blackann a răspuns:

I-as da eu laptele corect, bro.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu am auzit ca barbati fac asta, bind lapte din biberonul bebelusului... ca ei sunt cu suptul la tata mamei, nevestei samd.

| dullcat a răspuns:

Iar cu intrebari din astea in care nimic nu e scapat de sub control?

| anonim_4396 a răspuns (pentru dullcat):

Lasa-l. Mai aduce puțin umor pe site.hee hee

| Hyperion7 a răspuns:

Daca vine vorba de bărbați, cred că știm cu toții ce urmează laughing

| sammie a răspuns:

Cred ca i s-a facut pofta de celalalt lapte. laughing