| IoanaCretu a întrebat:

Hey boys! dupa cat timp credeti ca e bine ca intr o relatie sa ti incepi viata sexuala? fata cu care urmati s`o faceti e virgina si nu curva sau ceva de genulbig grin

4 răspunsuri:
| BlancaFantasma a răspuns:

Sigur dupa doua luniwhistling baietii seriosi nu cred ca ar spune asta

| Sperman a răspuns:

Pai dupa doua luni cam asa, dar acum depinde si ce vraste aveti amandoi. Daca aveti 13, 14, 15 mai asteptati un pic, cel putin fata! happy

| alliss a răspuns:

Daniel dupa 2 luni :O e prea putin timp. iti trebuie mai mult timp pentru ati cunoaste cat de bine partenerul... asa tu daca iti dau virginitatea unui taran care iti va da jet luna urmatoare nu cred ca o sa-ti convina. cel putin dupa 9-10 luni. :*

| AngelBreath a răspuns:

Ar fi bine sa astepti un timp. Trebuie sa fi sigura ca iti doresti cu adevarat asta, ca sa nu regreti mai tarziu. Graba strica treaba intotdeauna. un baiat niciodata nu va astepta pana ce esti tu pregatita sa faci dragoste cu el, decat daca te iubeste cu adevarat. daca vezi ca nu mai are rabdare, e clar ca el are alte planuri. Asta depinde de tine, nu te lasa grabita de el... succes!