| OneLifeOneLove a întrebat:

Hey! Care este cel mai nebunesc lucru pe care l'ati facut pentru persoana iubita?

4 răspunsuri:
| blaa a răspuns:

M-am certat cu cei mai buni prieteni ai mei pentru ca nu o acceptau pe ea.

| UniQue_1752 a răspuns:

Sunt fataaa... sa faca el lucruri nebunesti pentru mine`! :X laughing

| Cory_3470 a răspuns:

Cand ne-am certat dintr`o prostie mi-am taiat venele si am ajus de urgenta la spital:d eahoh go on un fleacbig grin

dar sa nu incercirolling on the floor

| nnimeni89 a răspuns:

Am fugit noapte (la1) din casa de la bunica-mea sa stau cu el si cand a iesit bunica-mea afara... laughingeu ma faceam ca vb la tel si el a plecat cu biclalaughingrolling on the floor