| thepynk a întrebat:

Care a fost cel mai penibil lucru care l'ati facut?

Răspuns Câştigător
| Erika120192 a răspuns:

I'am cerut la o colega un tampon si cand mi l-a dat l-a vazut un baiat ...debea mi l-a dat,
Si in clasa...laughing cei ai facut ma cu ala?
Da ea :
I l-am dat lu... Andrea
Numai sa iti imaginezi :
Toti baieti : oooooooo... Da unu mai prost : da? ti-a venit :o?

A fost cam jenant blushing dar destul de tare laughing

8 răspunsuri:
| rockelle75 a răspuns:

Probabil atunci cand am dat test la istorie si am tinut o copiuta sub fusta.Cand am dus lucrarea se vedea cum imi atarna ceva de poale.Prefosoara s-a prins si m-a pus sa imi ridic fusta...Penibil,nu?

sau

Cand alergam un coleg cu matura pe hol si din greseala l-am lovit pe profesorul de franceza cu maturoiuu respectiv, confundandu-l cu acel coleg.Toata lumea care era de fata a inceput sa rada(inclusiv proful)mai putin eu care m-am facut toata rosie)

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

@rockelle
de unde ai dat copy paste?:-|

| MomaieLoveGogaie a răspuns:

Sau mai bine zis, data viitoare asigura'te ca cel de la care ai copiat nu o sa vada plagiaturawinking
poti sa imi dai cati stupizi vrei. fac colectiehappy

| Ghindă a răspuns:

Ti-am citit intrebarile. acesta a fost.

| ExpertInMuzica a răspuns:

Am dansat in chiloti in baielaughing cand eram mic.

| kidaa a răspuns:

Am un baiat pe care il urasc

| kidaa a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite o intrebare identica: http://www.tpu.ro/......dau-funda/