| Extasy a întrebat:

Hey, ce parere aveti despre fetele care danseaza in cluburi/discoteci ceva mai libertin? adica cu miscari ale mainilor, opturi, se lasa pe spate si din astea?big grin

18 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu-mi atrag atentia. Daca insa danseaza un baiat mai libertin, se schimba datele problemeibig grin

| NickiMinaj a răspuns:

C.rve... Ar trebui sa isi mute greutatea stupid de pe un picior pe altul laughing Este?

| wildthing a răspuns:

"Chiennes en chaleur"...cam asta e parerea mea.winking

| lyrics a răspuns:

Daca danseaza bine nu am nimic impotriva.
si mai ales daca stie sa tsina mainile baietilor la distantsa.
stii tu.
uita-te. dar nu atinge

| Rebecca a răspuns:

Nu va plac da salivati dupa ele. ce parere am eu. sunteti niste prefacuti (pentru cei cu comentariile negative). eu sunt dansatoare, nu sunt animatoare, ci dansez arabesc. nu toata lumea se naste cu corp de animatoare, si eu va spun ca nici ce fac ele, nici ce fac eu nu e usor. dar fiecare face ce'i place

| Yang a răspuns:

Ca nu au destul creier sa isi gaseasca un servici normal ca toata lumea, in general sunt fete usoare. Ce parere vrei sa am daca nu una negativa nu este libertin este prostesc si dezgustator sa se uite toti lab****** la tine. Apoi in Romania sa stai cat mai dezbracata a devinit un must, daca n ai buricul gol nu esti cool, daca nu ti-o tragi de la 10 ani nu existi, miscari si opturi asta te fascineaza? Pune o intrebare inteligenta si iti voi raspunde pe masura.

| AndrogynBeauty a răspuns:

Dacă dansează bine, de ce să nu-mi placă? Am o părere foarte bună despre ele...am avut o prietenă care era chiar animatoare într-un asemenea club şi era foarte ok!

| AndrogynBeauty a răspuns:

Cât timp nimeni nu e perfect eu îi sfătuiesc amical pe cei care nu fac altceva decât să eticheteze şi să judece (conform propriilor prejudecăţi şi fixisme) să o lase mai moale. Orice meserie este o prostituare a corpului. Fie că e vorba de organele sexuale, sau de creier sau de muşchi tot aia e. Prostituţie, cu efectele binecunoscute: dureri de spate, dureri de cap, obezitate, boli de inimă etc., toate consecinţe ale deprecierii corpului, depreciere datorată în mare măsură muncii extenuante, de pe şantier, de la birou sau din alte locuri. Iar Statul, prin taxele impuse unilateral şi prin represaliile aplicate celor care se erijează de la plata acestora, este, de fapt, cel mai mare Proxenet!
Dar am divagat, cert e că dacă dansezi provocator / lasciv într-un club e treaba ta, iar cei cărora nu le place un asemenea "spectacol" pot să-şi bea berea uitându-se în altă direcţie. Eu cu siguranţă nu mi-aş muta privirea, din contră, aş admira şi poate i-aş oferi un pahar de champagne.

| DraPraaHaarp a răspuns:

Se distreazahappy adiq nu fac nimic in afara sa danseze.doar daca nu e mai vulgar.atunci vor sa se dea in spectacol[parerea meatongue]

| alina44 a răspuns:

E si asta o meserie, nu? nu stiu ce sa zic.nu am o parere buna despre fetele astea deoarece meseria asta o pot practica la o anumita varsta, pe urma raman fara nimic...si,pe langa asta, majoritatea oamenilor nu spun"fata asta e o dansatoare", in ziua de azi spun " uite-o si p.asta.duce lipsa". cel putin toti cunoscutii mei au aceeasi parere despre animatoarehappy acum, nu stiu ce sa zic...pana la urma, oricine face ce vrea cu viata luihappy bafta:X

| Extasy explică:

Dar nu ma refer la animatoare.Mergi in club si vezi o fata ca danseaza mai libertin si destul de bine.Nu tarfa sau ceva de genu`. Ce parere aveti/ai despre ea?happy

| toni_3014 a răspuns:

Frumoase. Danseaza bine. Foarte tare. zic eu

| toni_3014 a răspuns:

E un job super tare. Toate sunt fete frumoase. se distreaza si fac bani. Cinste lor!

| Eu_7853 a răspuns:

Nu prea imi plac.desi arata bine, sunt frumoase se dezlantuie cam tarestraight face

| Marinush123456789 a răspuns:

Pai un singur lucru ele fie ca stiu fie ca nu fac un fel de ritual de imperechere, adica isi expun sanii si funduletul lor baietilor pentru a stii tu happy... o fata care face asta sa zicem de cateva ori pe an poate doar asa e ea la petrecere dar o fata care o face in fiecare sambata e o mica prostituata
sper sa nu fii asa te pup

| Marinush123456789 a răspuns:

Pai depinde... daca danseaza ca se simte bine cu prietenii si toate alea e ok dar daca danseaza provocator (mai ales cum fac toate manelistele alea imputite) e un fel de ritual dinainte de imperechere sa zic asa laughing niste panarame ordinare care nu au cei 7 ani de acasa si nu au fost educate de parinti sa fie fete cuminti happy
te pup papa

| DenisukkkRozz a răspuns:

Buna Extasy! Eu am o parere foarte destul de buna!
1. Unele sunt Dragutze(frumoase).
2. Unele sunt prea increzute.
3.Si mie imi plk mult sa dansez dar am 11 ani si nu pot merge in cluburi.
Decii parerea mea e destul de Buna!
Numai Bine!
Denise

| rusuandrei a răspuns:

E am o parere foarte buna de spre ele