| Emily990 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care danseaza twerk?

Răspuns Câştigător
| SaschaM a răspuns:

Eu am o parere buna de cand am vazut clipul asta https://www.youtube.com/watch?v=i0ezQCHQmNA Ok, au niste cururi dementiale dar chiar e foarte greu adica pana nu incerci, nu-ti dai seama :)) Ce-a facut Miley Cyrus la VMA se cheama bataie de joc, nu twerk :P

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Sunt nişte cretine neamuzante.

| BiuL a răspuns:

O parere proasta.

Răspuns utilizator avertizat
suntserios
| suntserios a răspuns:

Penibil

| mixxjim a răspuns:

De fapt ce vor sa obtina dansand asa? Ca sa nu avem o parere gresita happy

| aumih16 a răspuns:

E ok! stiati ca daca faci twerk! slabesti! dai usor jos niste kilograme! e o metoda buna de slabit! si nu doar fetele! mai fac si baietii! dar in special cei travestiti! transexuali!

| fadnox a răspuns:

Weu, si chestia asta are un nume/...

| SaschaM a răspuns:

laughing Eu am o parere buna pentru ca este extrem de greu sa dansezi twerk, trebuie sa ai o conditie fizica foarte buna. Este ca si cum ai face o genuflexiune prelungita si este un exercitiu foarte bun pentru fund si picioare.

| Polaris a răspuns (pentru SaschaM):

De aia practic eu twerkul. Și părinții încă mai cred că sunt posedat. Uneori nu vor să asculte. Pff.

| Emily990 explică (pentru SaschaM):

Credeam ca sunt singura care are o parere buna despre twerk...laughing.

| SaschaM a răspuns (pentru Emily990):

Eu am o parere buna de cand am vazut clipul asta https://www.youtube.com/watch?v=i0ezQCHQmNA Ok, au niste cururi dementiale dar chiar e foarte greu adica pana nu incerci, nu-ti dai seama :)) Ce-a facut Miley Cyrus la VMA se cheama bataie de joc, nu twerk :P