| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care dansează în clipurile maneliștilor?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Per General nu una foarte buna... De ce? Simplu! De ce ti-ai fâțâi posteriorul in clipurile unor burtosi cu chelie ce produc muzica de c*cat ( majoritatea )?
Apoi, majoritatea acestor " domnisoare "sunt doar frumoase... si atat!
Au facut scoala la fara frecventa ( sau au doar " scoala vietii " ) si functioneaza doar cu jumatate de neuron! Dar deschid frecvent gura! Cu tupeu! Tupeiste PROASTE!

Apoi, majoritatea cred ca au pornit de jos ( si aici nu ma refer la condita sociala a omului, RESPECT! OMUL CARE A PORNIT DE JOS PRIN MUNCA & INTELIGENTA! ), aici ma refer la " cea mai veche meserie din lume" ( daca investighezi, multe de acolo au pornit! ), abia apoi au ajuns sa dea din buric... in public...

Apoi, sa nu uitam de operatiile estetice EXAGERATE! ( majoritatea dintr-o " frumusete naturala " / " papusa Barbie " chiar... se transforma in MUTANTI, ( e un ) NO NO! pentru mine!

TOTUSI, consider ca e MULT! mai decent si mai demn asta decat sa fi o ' autostopista'!

IN PLUS, BANUIESC / INTUIESC ) DOAR, NU STIU CU CERTITUDINE! ( pentru ca nu sunt fana a niciunei " asfel de domnisoare ", consider ca ele ar trebui sa fie fanele mele happy )... dar banuiesc ca unele din toate, trebuie sa fie si DECENTE, cat de cat...

Oricum, trebuie sa admit ca unele se misca foarte bine, deci nu isi castiga banii chiar pe degeaba - se misca pe balans happy ( de frumusete ma abtin sa zic ceva, iar de inteligenta ti-am zis ca nu cunosc )

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Inca ceva: o persoana care SE RESPECTA! PE SINE POATE ( sau nu ) avea respectul meu ( Conteaza CUM se respecta - ce inseamna acest lucru pentru acea persoana! ) ( adica unii pot fi doar super narcisisti, aroganti... ), daca o persoana se Degradeaza MORAL datorita anumitor circumstante fara fond - Adio respect!

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Castigă bani frumosi. Vrei sa te bagi?

| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Nu.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Panarame.

| ReddY25 a răspuns:

Cred ca pentru asta sunt platite, asta presteaza

| siriusblack98 a răspuns:

Este un job și atât, fiecare se descurcă cum poate.

| LordCristobal a răspuns:

Depinde cum privesti lucrurile.
Din punct de vedere al dansului si al frumusetii am o parere foarte buna despre ele.
Nu as avea o parere buna daca ar fi fortate sa danseze in videoclipurile manelistilor.