| pamparam20 a întrebat:

Hey big grin poate o sa vi se para ciudat da va rog sa-mi raspundeti fara mistohee hee. in momentu in care ma sarut cu prietenu meu in momentu cand stam foarte apropiati la atingerea dintre oraganul meu sexual si a lui (bineinteles prin pantaloni ma refer nu eram desbracati) uneori mi se intampla sa ii simt scula incordata si foarte tare si alteori mi se intampla sa nu eu simt deloc dar stam in aceiasi pozitie in ambele situatii. ce se intampla atunci cand eu simt e excitat? sau ceva de genu? si cand nu. nu e excitat? sau el o incoarda intr-un anume fel ca sa o simt? va rog care sunteti baietii ziceti-mihee hee da accept si parerei de la fete. dau funda la cel mai detaliat raspuns si fara mistoooo big grin

Răspuns Câştigător
| Jigsaw a răspuns:

Se excita si muschii penisului se contracta.Si da, are chef de sex daca ii este "sculata".Dar dupa cum vad ca nu stii nici ce e erectia te sfatuiesc sa stai departe de sex.

2 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai daca te pui pe pl lui normal ca se excita laughing)

| diablo2 a răspuns:

Uite nu voi face misto i se scoala scula adica vrea sex si cand nu nu vrea FunDa?