| pamparam20 a întrebat:

Hey poate o sa vi se para ciudat da va rog sa-mi raspundeti fara misto. in momentu in care ma sarut cu prietenu meu in momentu cand stam foarte apropiati la atingerea dintre oraganul meu sexual si a lui (bineinteles prin pantaloni ma refer nu eram desbracati) uneori mi se intampla sa ii simt scula incordata si foarte tare si alteori mi se intampla sa nu eu simt deloc dar stam in aceiasi pozitie in ambele situatii. ce se intampla atunci cand eu simt e excitat? sau ceva de genu? si cand nu. nu e excitat? sau el o incoarda intr-un anume fel ca sa o simt? va rog care sunteti baietii ziceti-mi da accept si parerei de la fete. dau funda la cel mai detaliat raspuns si fara mistoooo

Răspuns Câştigător
| danifx2 a răspuns:

Nu el "incordeaza" scula
cand e excitat si te iubeste deoarece are erecrie cand te saruta
si uneori nu are (nu poti avea erectie la fiecare sarut laughing )
1. modul fleasca (nu e excitat nu se simte scula)
2. modul erectie (e excitat si se simte scula)
funda?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Intrebarea e atat de ridicola incat trebuie sa faci un efort supraomenesc sa te abtii sa nu faci misto...

| aleceandra a răspuns:

Pur si simplu at il exciti.nimic mai mult

| DavidSalvatore a răspuns:

Tu vrei sa stii cum sa i'l exciti? sau tie teama ca se pierde atractia lui fata de tine? in primul rind mirosul.o fata intotdeauna trebuie sa miroase placut daca vrei ca baiatului sa i se scoale.mai depinde si de activitatea lui zilnica si de dispozitia pe care a avut-o intreaga zi.