| anonim_4396 a întrebat:

Hey,daca prietenul imi baga mai putin de jumate de penis, ma dezvirgineaza?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Nu,trebuie sa te penetreze

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Sigur?

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Himenul nu se rupe asa usor

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da

| Emilian65 a răspuns:

Cu siguranta ca da.

| sofisis a răspuns:

DAAAAA.
Dezvirginarea inseamna act sexual cu partener. Orice fel de act sexual cu partener. Deci daca vaginul tau ia contact, chiar si jumatate de contact, chiar si sfert de contact cu un penis, NU te mai numesti virgina.
Daca iti rupe sau nu himenul, asta nu are nici o relevanta in dezvirginare. Sunt femei care se nasc faca himen sau femei cu himen elastic care se rupe abia la nastere. Doar nu or avea si alea pretentia ca daca au himen, sunt virgine.

| peperonies a răspuns:

Depinde cat inseamna jumatatea aia...

| Anonimuserr a răspuns:

Este de ajuns să introducă aproape 1 cm și te dezvirginează. Himenul nu este înăuntru total cieste aproape afară.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu l-ai lăsat să împingă lutul la deal, a?

| Kira5854 a răspuns:

Aici intervin mai multi factori, depinde de organismul tau si in acelasi timp si de tip.

| Tavitza123 a răspuns:

Vrea sa iti bage doar caputul?

| anonim_4396 explică (pentru Tavitza123):

Exact )

| anonim_4396 explică (pentru Tavitza123):

Exact.