| SuperPont a întrebat:

De ce imi intra in toate fetele doar jumate din penis si niciodata tot?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Penisul este al tau?

| SuperPont explică (pentru darrio2007):

Da e al meu. Cand am conctact sexual cu o femeie daca bag mai mult de jumate in rare cazuri o ustura si o doare

| darrio2007 a răspuns (pentru SuperPont):

Inseamna ca stai prost la capitolul preludiu.

| Violleta2022 a răspuns:

Asta pentru ca nu esti capabil sa le faci un preludiu, ca vaginul lor sa se umezeasca, iar sexul sa fie placut, penisul putand intra cu usurinta, chiar producand placere fetei.

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca adancimea medie a vaginului este de cca. 9-10 cm si poate creste in mod cu totul exceptional la cca 11-13 cm in cazul in care femeia ajunge intr-o stare de super excitare. In concluzie un penis cu lungimea mai mare de 10-11 cm NU poate intra aproape niciodata in intregime in vagin. big grin

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pentru ca ai o marime mai mare de 20 cm si eu patesc la fel.

Răspuns utilizator avertizat