| Vreoproblema a întrebat:

Hey,deci imi place de un baiat de la scoala.In timpul orelor se tot olbeaza la mine,in pauze se tot bate, sa zic asa cu prietenii lui pe langa mine si se uita la mine din toate colturile posibile.iar cate odata parca nici nu ma baga in seama.nu prea inteleg multe din comportamentul lui.Ce credeti?

5 răspunsuri:
| Elvina a răspuns:

E un copil imatur. Atat, poate te place, dar nimic mai mult.

| bogdan72 a răspuns:

Daca nu ai o pata gicantica pe fata (sau in locul unde se uita la tine) sunt foarte-foarte sigur ca te place. Cel mai bine e sa incepeti sa vorbiti, asa, ca la inceput... prieteneste! Da-i de inteles subtil ca ai fi interesata, vezi tu.

Răspuns utilizator avertizat
| Youcandoit a răspuns:

Poate te place poate nu

| speciala a răspuns:

Cu siguranta te place, dar ii este frica sa-ti vorbeasca despre sentimentele lui.